Zachowanie historycznej substancji zabytkowego pałacu w Sowczycach, ul. Długa 37
Powiat Oleski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00654364
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00654364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-16 10:15
- Lokalizacja
- Olesno, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-add57282-9df2-484a-92f4-b07d37197195
- Identyfikator
- 5761575840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654364 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zachowanie historycznej substancji zabytkowego pałacu w Sowczycach, ul. Długa 37
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Oleski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 532463350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pieloka 21
1.5.2.) Miejscowość: Olesno
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatoleski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://powiatoleski.pl/9/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9923631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zachowanie historycznej substancji zabytkowego pałacu w Sowczycach, ul. Długa 372.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-add57282-9df2-484a-92f4-b07d37197195
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047618/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zachowanie historycznej substancji zabytkowego pałacu w Sowczycach, ul. Długa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530649
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.272.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 225604,00
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn: Zachowanie historycznej substancji zabytkowego pałacu w Sowczycach, ul. Długa 37
3. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych i wymaganych uzgodnień)
2) wykonanie robót budowlanych w oparciu o wykonaną dokumentację
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212353-5 - Roboty budowlane w zakresie pałaców
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215215-7 - Roboty budowlane w zakresie domów dziecka
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261410-1 - Izolowanie dachu
45262690-4 - Remont starych budynków
45262522-6 - Roboty murarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |