po terminietermin 2025-11-06 00:59
EZ.28.190.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Modernizacja urządzenia - Rezonansu Magnetycznego 1,5 T wraz z wykonaniem towarzyszących robót budowlano-instalacyjnych w pomieszczeniach Zakładu Radiologii Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 00
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 722483-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-10-31
- Termin
- 2025-11-06 00:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL711, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 210/2025
- Identyfikator
- 7292345599
- Wysłano
- 2025-10-30
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do obrazowania rezonansu magnetycznegoGazy medyczneUrządzenia medyczneMebleRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneNadzór nad robotami budowlanymi
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.