Migracja systemów operacyjnych wraz z działającymi z nimi usługami z fizycznych serwerów do infrastruktury klastra Hiperkowergentnego.

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00654700
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00654700/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-16 11:15
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f409182-b05a-430b-b3b4-4f1fe9d09155
Identyfikator
8960004780
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania zabezpieczajacego plikiUsługi konwersji katalogówPakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjnePakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

Wykonawcy

1 przyznane

BOAT.SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
776 246,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654700 z dnia 2024-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Migracja systemów operacyjnych wraz z działającymi z nimi usługami z fizycznych serwerów do infrastruktury klastra Hiperkowergentnego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930156216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podwale 31-33

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 478714323

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.lenik@wr.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolnoslaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Migracja systemów operacyjnych wraz z działającymi z nimi usługami z fizycznych serwerów do infrastruktury klastra Hiperkowergentnego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f409182-b05a-430b-b3b4-4f1fe9d09155

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654700

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017670/50/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.54 Migracja systemów operacyjnych wraz z działającymi z nimi usługami z fizycznych serwerów do infrastruktury klastra Hiperkowergentnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599259

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PUZ-2380-179-115-179/2024/ML

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest migracja systemów operacyjnych wraz z działającymi z nimi usługami z fizycznych serwerów do infrastruktury klastra Hiperkowergentnego.
2. Klaster Hyperkowergentny Zamawiającego składa się z:
• macierzy dyskowych IBM FlashSystem 5200,
• przełączników SAN Dell DS-6620B, Dell DS-6610B,
• serwerów DELL PowerEdge R660xs, serwerów DELL PowerEdge R650xs,
• bibliotek taśmowych TS4300,
• wirtualizacji VMware vSphere 8.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr I do Projektowanych postanowień umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48731000-1 - Pakiety oprogramowania zabezpieczajacego pliki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72920000-5 - Usługi konwersji katalogów

48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 776246,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 776246,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 776246,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Boat.Systems Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282822649

7.3.3) Ulica: ul. Słowiańska 1/9

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-101

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 776246,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

2024-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi