Remont dróg i chodników gminnych w miejscowościach: Brusno Etap II, Połczyn-Zdrój ul. Reymonta (chodnik), Mieszka I-go (chodnik), Powstańców Warszawskich (droga) i peron komunikacyjny Kołaczek.

GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00654710
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00654710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-16 11:16
Lokalizacja
Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4945f6a5-a45d-4997-88a6-06ba07cc0f21
Identyfikator
6722023427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

JAN KRUSZEWSKIRedlino 50, PL · lot 0
146 837,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654710 z dnia 2024-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg i chodników gminnych w miejscowościach: Brusno
Etap II, Połczyn-Zdrój ul. Reymonta (chodnik), Mieszka I-go (chodnik), Powstańców Warszawskich (droga) i peron komunikacyjny Kołaczek.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 3666100

1.5.8.) Numer faksu: +48 94 3666105

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@polczyn-zdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polczyn-zdroj.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4945f6a5-a45d-4997-88a6-06ba07cc0f21

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg i chodników gminnych w miejscowościach: Brusno
Etap II, Połczyn-Zdrój ul. Reymonta (chodnik), Mieszka I-go (chodnik), Powstańców Warszawskich (droga) i peron komunikacyjny Kołaczek.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4945f6a5-a45d-4997-88a6-06ba07cc0f21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025816/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont dróg i chodników gminnych w miejscowościach: Brusno Etap II, Połczyn-Zdrój ul. Reymonta (chodnik), Mieszka I-go (chodnik), Powstańców Warszawskich (droga) i peron komunikacyjny Kołaczek.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564912

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GG.271.1.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót drogowych polegających na remoncie dróg i chodników gminnych w miejscowościach: Brusno – Etap II, Połczyn-Zdrój ul. Reymonta (chodnik), Mieszka I-go (chodnik), Powstańców Warszawskich (droga) i peron komunikacyjny Kołaczek.
2. Opis części zamówienia:
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych .
5. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 . Zamawiający przewiduje, w zakresie do 50% wartości zamówienia podstawowego możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Ewentualne zamówienia przewiduje się dla wszystkich pozycji kosztorysowych ujętych w kosztorysie inwestorskim.
6. Remont będzie realizowany w zakresie każdego zadania na podstawie zawartej umowy.
7. Zakres robót będzie wynikał z określonych dla każdej naprawy potrzeb i będzie określany na podstawie kosztorysu ofertowego.
8. Wykonawca będzie zobowiązany do podjęcia robot najpóźniej w okresie maksymalnie
7 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy. Zamawiający jako dodatkowe kryterium oceny ofert ustala termin realizacji zamówienia i okres rękojmi za wady.
9. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie wykonanie powyższych remontowych robót
budowlanych oraz zabezpieczenie ich w wymaganym terminie z tytułu gwarancji jakości i rękojmi za wady.
10. Wykonawca jest zobowiązany wykonać pełny zakres robót, objętych SWZ, który jest konieczny z punktu widzenia warunków umowy, przepisów prawa i wiedzy technicznej oraz sztuki budowlanej.
11. Przedmiot zamówienia obejmuje również organizację placu budowy, zabezpieczenie terenu budowy, uporządkowanie terenu po zakończeniu robót oraz wykonanie innych robót wymaganych specyfikacją zakresu przedmiotowych robót remontowych oraz ewentualnie rysunków powykonawczych przedmiotowych robót.
12. W zakresie określonym przez Zamawiającego Wykonawca wykona roboty budowlane z materiału Zamawiającego oraz własnego w zakresie wskazanym w ofercie. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za spełnienie wymagań jakościowych materiałów zakupionych we własnym zakresie i dostarczonych na plac budowy oraz za ich właściwe składowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146837,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146837,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146837,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Drogowo-Mostowo-Transportowych Jan Kruszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 330 120 562

7.3.3) Ulica: Redlino 50

7.3.4) Miejscowość: BIAŁOGARD

7.3.5) Kod pocztowy: 78-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146837,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-16
2024-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane