Sukcesywne dostawy oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Powiatu Węgrowskiego na 2025 rok
Powiat Węgrowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00654934
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00654934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-16 11:51
- Lokalizacja
- Węgrów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ffaa89e-5154-46f5-be19-26839fc1bc61
- Identyfikator
- 8241765263
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654934 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Powiatu Węgrowskiego na 2025 rok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Węgrowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581831
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Węgrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatwegrowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwegrowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Powiatu Węgrowskiego na 2025 rok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ffaa89e-5154-46f5-be19-26839fc1bc61
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559908
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.19.2024.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego, zgodnego z normą PN-C-96024: L1, o łącznej szacunkowej ilości 136 500 litrów do niżej wymienionych Odbiorców końcowych:
Lp. Nazwa placówki (odbiorca końcowy) Adres placówki Przewidywane zapotrzebowanie na olej (w litrach)
1) Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem, ul. Kościuszki 74, 07-140 Sadowne - 80 000 litrów
2) Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Ignaś” w Kaliskach, Kaliska 50b, 07-130 Łochów - 8 000 litrów
3) Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Helenka” w Kaliskach, Kaliska 50c, 07-130 Łochów - 8 000 litrów
4 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworku, Jaworek 32, 07-111 Wierzbno - 35 000
5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Miedznie, ul. Węgrowska 5, 07-106 Miedzna - 5 500
2. Informacje dodatkowe:
2.1. Dostarczany olej opałowy winien być I klasy jakości i spełniać następujące warunki jakościowe określone Polską Normą oraz charakteryzować się następującymi parametrami:
1) wartość opałowa nie niższa niż: 42,60 MJ/kg
2) gęstość w temperaturze 15o C nie wyższa niż: 900 kg/m3
3) lepkość kinematyczna w temperaturze 20o C nie większa niż: 6,0 mm2/s
4) temperatura zapłonu nie niższa niż: 56o C
5) temperatura płynięcia nie wyższa niż: (-20o C)
6) Skład frakcyjny:
• do temperatury 250oC destyluje się nie więcej niż 65% (v/v)
• do temperatury 350oC destyluje się nie mniej niż 85% (v/v)
• pozostałość po koksowaniu w 10% pozostałości destylacyjnej nie większa niż 0,30% (m/m)
• pozostałość po spopieleniu 0,010% (m/m)
• zawartość siarki nie więcej niż 0,10% (m/m)
• zawartość wody nie większa niż 200mg/kg
• całkowita zawartość zanieczyszczeń nie większa niż 24mg/kg
2.2. Dostawy będą realizowane sukcesywnie, etapami, według potrzeb Odbiorcy końcowego, w terminach, ilościach i miejscach wyznaczonych przez Odbiorcę końcowego na podstawie zamówienia złożonego telefonicznie lub drogą elektroniczną.
2.3. Wykonawca dostarczy olej opałowy w godzinach 8:00 – 15:00, w czasie nie dłuższym niż 3 dni od dnia zgłoszenia zapotrzebowania przez Odbiorcę końcowego.
2.4. Do każdej dostawy wymagane jest dołączenie świadectwa jakości dostarczonej partii oleju, wystawione przez producenta.
2.5. Odbiorca końcowy nie będzie ponosił żadnych innych kosztów, oprócz wymienionych przez Wykonawców w złożonych ofertach.
2.6. Przedmiot zamówienia obejmuje również transport, załadunek i rozładunek oleju opałowego.
2.7. Określone w tabeli ilości są jedynie szacunkowe. Przewiduje się dostawy oleju opalowego do wyczerpania kwoty umownej.
2.8. Odbiorcy końcowi zawierać będą oddzielne umowy szczegółowe wynikające z niniejszego postępowania.
2.9. Wykonawca zobowiązany jest należycie zabezpieczyć towar na czas przewozu, z który ponosi całkowitą odpowiedzialność.
2.10. Zapłata następować będzie przelewem bankowym na rachunek bankowy Wykonawcy wskazany w fakturze VAT, w terminie 21 dni od daty otrzymania przez Odbiorcę końcowego prawidłowo wypełnionej faktury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 524160,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554190,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 524160,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Term-Oil Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962880746
7.3.3) Ulica: Ofiar Firleja 7
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 524160,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |