,,Dostawa sprzętu IT oraz szkolenia wykonywane w ramach projektu Cyfrowa Gmina w Gminie Jasienica Rosielna ”

Gmina Jasienica Rosielna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00654942
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00654942/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-16 11:52
Lokalizacja
Jasienica Rosielna, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f3aaa35-4ec2-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6861576360
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweUsługi w zakresie lokalnej sieci komputerowejKomputer biurkowyMonitory ekranoweKomputery przenośneUsługi szkolenia specjalistycznegoUrządzenia sieciowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00654942 z dnia 2024-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
,,Dostawa sprzętu IT oraz szkolenia wykonywane w ramach projektu Cyfrowa Gmina w Gminie Jasienica Rosielna ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jasienica Rosielna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440198

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jasienica Rosielna 240

1.5.2.) Miejscowość: Jasienica Rosielna

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-220

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@jasienicarosielna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jasienicarosielna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f3aaa35-4ec2-11ed-9171-f6b7c7d59353

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Dostawa sprzętu IT oraz szkolenia wykonywane w ramach projektu Cyfrowa Gmina w Gminie Jasienica Rosielna ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f3aaa35-4ec2-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654942

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00043756/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa sprzętu IT oraz szkolenia wykonywane w ramach projektu Cyfrowa Gmina w Gminie Jasienica Rosielna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadania realizowane jest w ramach grantu o numerze 4700/3/2022 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU działania 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia dotycząca realizacji projektu grantowego „Cyfrowa Gmina”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00397997/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BFP.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest ,,Dostawa sprzętu IT oraz szkolenia wykonywane w ramach projektu Cyfrowa Gmina w Gminie Jasienica Rosielna”
1. Urządzenie wielofunkcyjne A4 6 szt.
2. Urządzenie wielofunkcyjne A3 1 szt.
3. Zestaw – Mysz z klawiaturą 15 szt.
4. Zasilacz awaryjny UPS do stacji roboczych 12 szt.
5. Stacja robocza 2 szt.
6. Komputer stacjonarny (All in One) 22 szt.
7. Monitor do stacji roboczej 5 szt.
8. Dysk SSD wewnętrzny 32 szt.
9. Skaner ADF 1 szt.
10. Szkolenia z Cyberbezpieczeństwa 1 kpl

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

30213300-8 - Komputer biurkowy

30231300-0 - Monitory ekranowe

30213100-6 - Komputery przenośne

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2024-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy