Usługa dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie pracowników, ich współmałżonków/ partnerów oraz pełnoletnich dzieci pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00655111
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00655111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-16 12:18
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-783666d6-2c8d-4d1b-b582-92ad20004cbb
- Identyfikator
- 9590829513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00655111 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie pracowników, ich współmałżonków/ partnerów oraz pełnoletnich dzieci pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291954
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 68
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub.wsse.kielce@sanepid.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/wsse-kielce
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10187051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie pracowników, ich współmałżonków/ partnerów oraz pełnoletnich dzieci pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-783666d6-2c8d-4d1b-b582-92ad20004cbb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00655111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00262638/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Ubezpieczenie grupowe pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629315
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie pracowników, ich współmałżonków/ partnerów oraz pełnoletnich dzieci pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.
2.1.1. Przedmiot zamówienia- umowa dobrowolnego ubezpieczenia na życie, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz świadczeń dodatkowych związanych ze zdrowiem pracowników Zamawiającego (Ubezpieczającego) oraz członków ich rodzin.
2.1.2. Umowa ubezpieczenia z Wykonawcą wybranym w niniejszym postępowaniu ma obowiązywać od dnia 01.01.2025 roku lub 01.02.2025 roku.
2.1.3. Ubezpieczenie pracowników Zamawiającego lub członków ich rodzin jest dobrowolne. Osoby spełniające kryteria przynależności do grup ubezpieczonych mogą w dowolnym momencie trwania umowy do niej wstępować lub występować.
2.1.4. Szczegółowy opis przedmiotu dla obu części zamówienia zawarty jest
w załącznikach do niniejszej SWZ:
Załącznik nr 5 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Wszystkie zapisy zawarte w opisie przedmiotu zamówienia są obligatoryjne, za wyjątkiem fakultatywnego zakresu ochrony opisanego w niniejszym SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66511000-5 - Usługi ubezpieczeń na życie
66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
66512210-7 - Usługi dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego
66512220-0 - Usługi ubezpieczenia medycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak złożonych ofert. Postępowanie unieważnione.Uzasadnienie prawne: Art. 255 pkt 1. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
Uzasadnienie faktyczne: W terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |