Przygotowanie i prowadzenie kursów orientacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
Urząd do Spraw Cudzoziemców
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00655324
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00655324/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-16 12:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ffb58006-8bc0-48e3-94d1-fdcf1a92f67f
- Identyfikator
- 5262548316
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00655324 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i prowadzenie kursów orientacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd do Spraw Cudzoziemców
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017315012
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Koszykowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-564
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@udsc.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://udsc.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i prowadzenie kursów orientacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffb58006-8bc0-48e3-94d1-fdcf1a92f67f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00655324
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00246008/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja kursów orientacyjnych na potrzeby UdSC
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
uz. pr: Zgodnie z art. 305 pkt 1) w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp, Zamawiający może udzielić zam. z wr w przypadku udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zam. podst. dotychczasowemu wyk. usług, zam. polegającego na powtórzeniu podobnych usług, jeżeli było to przewidziane w ogłoszeniu o zam. dla zam. podst. i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzgl. przy obliczaniu jego wartości.
uz. fakt: Możliwość udzielenia zam. z wr na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 została przewidziana w ramach zam. podst.-post. 3/KURSY ORIENTACYJNE/PN/22 - przewidziano możliwość udzielenia zam., o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 do wysokości 431000,00 zł brutto (do tej pory wykorzystano kwotę 304320,00 zł brutto). Całkowita wartość przedmiotowego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu łącznej wartości szacunkowej zamówienia. Zamówienie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług, Zam. zostanie powierzone Wyk. zam. podst.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 32/KURSY ORIENTACYJNE/WR/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w formie przygotowania i prowadzenia kursów orientacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców, obejmujące:
A. Przygotowanie i prowadzenie kursów orientacyjnych.
B. Koordynację świadczenia usług.
Usługi będą udzielane w ośrodkach dla cudzoziemców i/lub w formie zdalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marcin Rydzewski Global School
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015791027
7.3.3) Ulica: Stefana Żeromskiego 26
7.3.4) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-850
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73920,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-16 do 2025-06-29SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa zawarta z zastrzeżeniem, że podlega rozwiązaniu po wyczerpaniu kwoty maksymalnej wartości umowy.| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |