„Likwidacja barier transportowych poprzez zakup busa na potrzeby osób niepełnosprawnych z terenu gminy Jabłonna w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”
Gmina Jabłonna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00655404
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00655404/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-16 13:00
- Lokalizacja
- Jabłonna-Majątek, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1c0746b-f714-4420-9d53-c085f54be2cf
- Identyfikator
- 7132892826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00655404 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Likwidacja barier transportowych poprzez zakup busa na potrzeby osób niepełnosprawnych z terenu gminy Jabłonna w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłonna
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Jabłonna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jabłonna-Majatek 22
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna-Majątek
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-114
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugjablonna.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1c0746b-f714-4420-9d53-c085f54be2cf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Likwidacja barier transportowych poprzez zakup busa na potrzeby osób niepełnosprawnych z terenu gminy Jabłonna w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1c0746b-f714-4420-9d53-c085f54be2cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00655404
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045947/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.11 Likwidacja barier transportowych poprzez zakup busa na potrzeby osób niepełnosprawnych z terenu gminy Jabłonna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548478
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.47.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 154064,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego dziewięcioosobowego pojazdu typu bus przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dostarczony pojazd musi być wolny od wad fizycznych i/lub prawnych, uprzednio nienaprawiany, spełniający warunki dopuszczenia do ruchu drogowego, wyprodukowany nie wcześniej jak w 2024 roku.
2. Parametry techniczne podane w dalszej części OPZ o ile nie zaznaczono inaczej należy traktować jako minimalne.
3. Odbiór samochodu nastąpi w siedzibie Zamawiającego. Wykonawca musi zabezpieczyć samochód do momentu odbioru.
4. Nie dopuszcza się dostawy samochodu używanego, powystawowego lub testowego, itp.
5. Wraz z przekazaniem pojazdu, Wykonawca przekaże Zamawiającemu komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu, wszystkie komplety kluczyków / kart elektronicznych dostarczane przez producenta, instrukcję obsługi, kopię dokumentu gwarancji wystawionego przez producenta samochodu oraz kopię wyciągu ze świadectwa homologacji Ministerstwa Infrastruktury jako samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych lub opinię techniczną pojazdu stwierdzającą zgodność przystosowania samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych z wymogami Ministra Infrastruktury i prawa o ruchu drogowym.
6. Pojazd nie będzie posiadał jakichkolwiek nadruków reklamowych.
7. Na pojeździe należy nakleić naklejkę z logo gminy Jabłonna i przekazane przez PEFRON naklejki dotyczące źródła współfinansowania zakupu pojazdu.
8. Pojazd musi być wyposażony we wszystkie elementy wymagane przez Zamawiającego w procesie montażu fabrycznego lub w serwisie autoryzowanym przed sprzedażą pojazdu.
9. Pojazd i jego wyposażenie musi być zgodne z przepisami ustawy z 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2021 r., poz. 450 ze zm.) oraz aktów wykonawczych do tej ustawy, jak też z innymi przepisami obwiązującego prawa krajowego RP oraz prawa unijnego. Pojazd dostosowany do ruchu prawostronnego (kierownica po lewej stronie).
10. Zamawiający nie dopuszcza, aby pojazd był wyposażony w system monitorujący i przekazujący położenie lub inne parametry samochodu na serwery zewnętrzne. Powyższe ograniczenie nie dotyczy fabrycznie zamontowanych systemów np. nawigacji satelitarnej lub telemetrycznych w zakresie w jakim wymagane jest prawidłowe działanie tych systemów.
Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia zostały opisane w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114400-3 - Minibusy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228903,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Carraca sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462292869
7.3.3) Ulica: Lwowska
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-128
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |