SVA/BZ/4620-18/2024: Dostawa artykułów biurowych na potrzeby AMW SINEVIA Sp. z o.o.

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00655441
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00655441/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-16 13:05
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1280cec-ef01-4c05-b7c4-cea0ffa4f103
Identyfikator
7010303102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt i artykuły biurowe

Wykonawcy

1 przyznane

LYRECO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKomorów, PL · lot 0
177 552,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00655441 z dnia 2024-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SVA/BZ/4620-18/2024: Dostawa artykułów biurowych na potrzeby AMW SINEVIA Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.amwsinevia.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SVA/BZ/4620-18/2024: Dostawa artykułów biurowych na potrzeby AMW SINEVIA Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1280cec-ef01-4c05-b7c4-cea0ffa4f103

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00655441

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509661

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SVA/BZ/4620-18/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 154808,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych na potrzeby AMW SINEVIA Sp. z o.o.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (rodzaj asortymentu oraz jego ilości szacunkowe) znajduje się
w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

Uwaga!
Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy w przypadku nie podania w formularzu cenowym w kolumnie 5 lub 6 odpowiednio: nazwy producenta, symbol oferowanego materiału*.
* - o ile występuje.


Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177552,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177552,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177552,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LYRECO POLSKA S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5212711056

7.3.3) Ulica: Sokołowska nr 33

7.3.4) Miejscowość: Sokołów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-806

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177552,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy