zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego udzielonego umową z dnia 20.06.2024 r. nr ZP.272.9.2024

Gmina Kalwaria Zebrzydowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00655662
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00655662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-16 13:40
Lokalizacja
Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42230739-072b-409c-95eb-090ec8abfc00
Identyfikator
5511158182
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty odwadniające i nawierzchniowe

Wykonawcy

1 przyznane

BRONISŁAW MERAKKlecza Górna, PL · lot 0
244 643,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00655662 z dnia 2024-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego udzielonego umową z dnia 20.06.2024 r. nr ZP.272.9.2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kalwaria Zebrzydowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 7

1.5.2.) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-130

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338766218

1.5.8.) Numer faksu: 338766301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kalwaria-zebrzydowska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalwaria-zebrzydowska.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego udzielonego umową z dnia 20.06.2024 r. nr ZP.272.9.2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42230739-072b-409c-95eb-090ec8abfc00

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00655662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032701/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego udzielonego umową z dnia 20.06.2024 r. nr ZP.272.9.2024

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Według dyspozycji art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) Zamawiający w specyfikacji warunków zamówienia oraz w ogłoszeniu o zamówieniu na zamówienie podstawowe pn. Zadanie nr 2: Budowa chodników w ciągach dróg powiatowych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska w Biuletynie zamówień publicznych nr 2024/BZP 00285748 w dniu 15.04.2024 r. przewidział możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 198896,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego udzielonego umową z dnia 20.06.2024 r. nr ZP.272.9.2024 pn. „Budowa chodników w ciągach dróg powiatowych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska”
Zadanie nr 1: Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 1786K Przytkowice – Leńcze – Wola Radziszowska w miejscowości Leńcze (roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, chodnik (chodniki z kostki brukowej betonowej grubość 6 cm 63,00m2), poszerzenie jezdni)
Zadanie nr 2: Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr K1783 Stanisław Kępki – Zebrzydowice w miejscowości Stanisław Dolny (roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, kanalizacja deszczowa, chodnik i zjazdy (chodniki z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm 351,00m2), poszerzenie jezdni).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wykonawczy „KOMMEL” mgr inż. Bronisław Merak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5510003589

7.3.3) Ulica: Barwałd Średni 230

7.3.4) Miejscowość: Klecza Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-124

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244643,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane