„Sukcesywna dostawa środków pomocniczych refundowanych, drobnego sprzętu medycznego oraz środków opatrunkowych dla Domu Pomocy Społecznej Nr.1 im. Marie Juchacz w Gorzowie Wlkp.”
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ NR 1 IM. MARIE JUCHACZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00656212
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00656212/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-16 15:09
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c17ae2bb-8fc9-45ec-829e-ef3cb535b62c
- Identyfikator
- 5991113735
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656212 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sukcesywna dostawa środków pomocniczych refundowanych, drobnego sprzętu medycznego oraz środków opatrunkowych dla Domu Pomocy Społecznej Nr.1 im. Marie Juchacz w Gorzowie Wlkp.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ NR 1 IM. MARIE JUCHACZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000811632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podmiejska Boczna 10
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dps.qorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps.gorzow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c17ae2bb-8fc9-45ec-829e-ef3cb535b62c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sukcesywna dostawa środków pomocniczych refundowanych, drobnego sprzętu medycznego oraz środków opatrunkowych dla Domu Pomocy Społecznej Nr.1 im. Marie Juchacz w Gorzowie Wlkp.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c17ae2bb-8fc9-45ec-829e-ef3cb535b62c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656212
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015748/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Zakup wraz z dostawą: śr. opatrunkowe, drobny sprzęt medyczny, śr. pomocnicze( pieluchomajtki)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600542
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SOZP.261.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Sukcesywna dostawa środków pomocniczych refundowanych dla Domu Pomocy Społecznej Nr.1 im.MarieJuchacz w Gorzowie Wlkp.
1. Pieluchomajtki dla dorosłych rozmiar M, powierzchnia zewnętrzna w całości paroprzepuszczalne /oddychające/ na całej
powierzchni produktu. Muszą posiadać : podwójny wkład chłonny, system rozprowadzania wilgoci (przyśpieszający
wchłanianie) , osłonki (falbanki) zapobiegające wyciekom bocznym, absorbent moczu neutralizujący zapach; 4 elastyczne
przylepcorzepy wielokrotnego użytku, dwa ściągacze taliowe /z przodu i z tyłu /, 2 wskaźniki wilgotności - pasek zmieniający
kolor i wskaźnik który zanika pod wpływem wypełnienia moczem. Rozmiar M, obwód od 70 do 110 ( +/- 5cm.) , chłonność co
najmniej 2300 g /wg Normy ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
2. Pieluchomajtki dla dorosłych rozmiar L, powierzchnia zewnętrzna w całości paroprzepuszczalne /oddychające/ na całej
powierzchni produktu. Muszą posiadać : podwójny wkład chłonny, system rozprowadzania wilgoci (przyśpieszający
wchłanianie) , osłonki (falbanki) zapobiegające wyciekom bocznym, absorbent moczu neutralizujący zapach; 4 elastyczne
przylepcorzepy wielokrotnego użytku, dwa ściągacze taliowe /z przodu i z tyłu /, 2 wskaźniki wilgotności - pasek zmieniający
kolor i wskaźnik który zanika pod wpływem wypełnienia moczem. Rozmiar L, obwód od 100 do 150 ( +/- 5cm.) , chłonność
co najmniej 2580 g-/wg Normy ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
3. Pieluchomajtki dla dorosłych rozmiar XL, powierzchnia zewnętrzna w całości paroprzepuszczalne /oddychające/ na całej
powierzchni produktu. Muszą posiadać : podwójny wkład chłonny, system rozprowadzania wilgoci (przyśpieszający
wchłanianie) , osłonki (falbanki) zapobiegające wyciekom bocznym, absorbent moczu neutralizujący zapach; 4 elastyczne
przylepcorzepy wielokrotnego użytku, dwa ściągacze taliowe /z przodu i z tyłu /, 2 wskaźniki wilgotności - pasek zmieniający
kolor i wskaźnik który zanika pod wpływem wypełnienia moczem. Rozmiar XL, obwód od 130 do 170 ( +/- 5cm.) , chłonność
co najmniej 2600 g- /wg Normy ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
4. Majtki Chłonne dla dorosłych rozmiar S, zakładane jak zwykła bielizna, warstwa zewnętrzna paroprzepuszczalna na całej
/przyśpieszający wchłanianie/ , osłonki/falbanki zapobiegające wyciekom bocznym, wskaźnik wilgotności informujący o
poziomie zużycia produktu. Rozmiar S - odwód od 55 do 85 cm. /+/- 5 cm/ Chłonność co najmniej 1300 g - /wg. Normy ISO
11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
5. Majtki Chłonne dla dorosłych rozmiar M, zakładane jak zwykła bielizna, warstwa zewnętrzna paroprzepuszczalna na całej
powierzchni produktu. Muszą posiadać : absorbent moczu neutralizujący zapach, system rozprowadzania wilgoci
/przyśpieszający wchłanianie/ , osłonki/falbanki zapobiegające wyciekom bocznym, wskaźnik wilgotności informujący o poziomie zużycia produktu. Rozmiar M - odwód od 80 do 110 cm. /+/- 5 cm/ Chłonność co najmniej 1400 g - /wg. Normy
ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
6. Majtki Chłonne dla dorosłych rozmiar L, zakładane jak zwykła bielizna, warstwa zewnętrzna paroprzepuszczalna na całej
powierzchni produktu. Muszą posiadać : absorbent moczu neutralizujący zapach, system rozprowadzania wilgoci
/przyśpieszający wchłanianie/, osłonki/falbanki zapobiegające wyciekom bocznym, wskaźnik wilgotności informujący o
poziomie zużycia produktu. Rozmiar L - odwód od 100 do 135 cm. /+/- 5 cm/ Chłonność co najmniej 1500 g - /wg. Normy
ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
7. Majtki Chłonne dla dorosłych rozmiar XL, zakładane jak zwykła bielizna, warstwa zewnętrzna paroprzepuszczalna na
całej powierzchni produktu. Muszą posiadać : absorbent moczu neutralizujący zapach, system rozprowadzania wilgoci
/przyśpieszający wchłanianie/, osłonki/falbanki zapobiegające wyciekom bocznym, wskaźnik wilgotności informujący o
poziomie zużycia produktu. Rozmiar XL - odwód od 120 do 160 cm. /+/- 5 cm/ Chłonność co najmniej 1600 g - /wg. Normy
ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
8. Pielucha anatomiczna - Musi posiadać: zewnętrzną warstwę paroprzepuszczalną, podwójny wkład chłonny o
anatomicznym kształcie, system rozprowadzania wilgoci /przyśpieszający wchłanianie/, absorbent moczu neutralizujący
zapach, osłonki/falbanki zapobiegające bocznym wyciekom, Rozmiar: szerokość/długość (30cm/62cm) +/- 3cm, Chłonność
co najmniej 1650 g -/wg. Normy ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/
9. Pielucha anatomiczna/wkładka urologiczna dla kobiet , rozmiar Plus (szer.21cm/długość 42cm) +/-2cm, Musi posiadać:
absorbent neutralizujący zapach, system rozprowadzania wilgoci /przyśpieszający wchłanianie/, osłonki zapobiegające
wyciekom bocznym, paroprzepuszczalność pozwalającą skórze swobodnie oddychać, szeroki pasek klejowy zapewniający
mocowanie do bielizny, Chłonność co najmniej 940 g -/wg. Normy ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
10. Pielucha anatomiczna/wkładka urologiczna dla kobiet , rozmiar Plus (szer.21cm/długość 42cm) +/-2cm, Musi posiadać:
absorbent neutralizujący zapach, system rozprowadzania wilgoci /przyśpieszający wchłanianie/, osłonki zapobiegające
wyciekom bocznym, paroprzepuszczalność pozwalającą skórze swobodnie oddychać, szeroki pasek klejowy zapewniający
mocowanie do bielizny, Chłonność co najmniej 940 g -/wg. Normy ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
11. Pielucha anatomiczna/wkładka urologiczna dla mężczyzn , rozmiar Extra/Extra Plus (szer.22cm/długość 27cm) +/-2cm,
Musi posiadać: absorbent neutralizujący zapach, system rozprowadzania wilgoci /przyśpieszający wchłanianie/,
paroprzepuszczalność pozwalającą skórze swobodnie oddychać, szeroki pasek klejowy zapewniający mocowanie do
bielizny, Chłonność co najmniej 680 g -/wg. Normy ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
12. Podkłady higieniczne, rozmiar 90x60 cm, Musi posiadać: zewnętrzną warstwę z folii antypoślizgowej, miękką włókninę
wierzchnią , wkład chłonny z pulpy celulozowej .
Chłonność co najmniej 1800 g.-/wg Normy ISO 11948-1 *karta techniczna wyrobu/.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33196000-0 - Pomoce medyczne
4.5.5.) Wartość części: 472248,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych jałowyz drenem 150 cm
600 sztuk
Igły do zastrzyków jednorazowe nietoksyczne, niepirogenne,
0,5 mm x 25 mm
1 000 sztuk
Igły do zastrzyków jednorazowe nietoksyczne, niepirogenne
0,6 mm x 30 mm
500 sztuk
Igły do zastrzyków jednorazowe nietoksyczne, niepirogenne
0,8 mm x 38 mm
2 000 sztuk
Igły do zastrzyków jednorazowe nietoksyczne, niepirogenne
0,9 mm x 40 mm
500 sztuk
Igły 0,3 mm x 8 mm do penów insulinowych nietoksyczne, niepirogenne sterylne jednorazowe
5 000 sztuk
Igły do zastrzyków jednorazowe nietoksyczne, niepirogenne
1,2 mm x 40 mm
500 sztuk
Strzykawki jednorazowego użytku jałowe 2 ml
500 sztuk
Strzykawki jednorazowego użytku jałowe 5 ml
1000 sztuk
Strzykawki jednorazowego użytku jałowe 10 ml
1000 sztuk
Strzykawki jednorazowego użytku jałowe 20 ml
700 sztuk
Nakłuwacz bezpieczny automatyczny ze stali nierdzewnej silikonowane, sterylizowane z systemem zabezpieczającym przypadkowe zakłócia
12 500 sztuk
Kaniula dożylna 0,9 mm x 25 mm bez latexu, z portem bocznym
250 sztuk
Kaniula dożylna 1,1 x 32 mm bez latexu, z portem bocznym
100 sztuk
Pojemnik na zużyty sprzęt ostry zakaźny plastikowy 2 litry
z etykietą do opisania wytwórcy
100 sztuk
Pojemnik na zużyty sprzęt ostry zakaźny plastikowy 1 litr
z etykietą do opisania wytwórcy
100 sztuk
Pojemnik na zużyty sprzęt ostry zakaźny plastikowy 0,7 litra
z etykietą do opisania wytwórcy
50 sztuk
Zgłębnik żołądkowy 16 mm jałowy przeźroczysty z zatyczką
z podziałką głębokości, z atraumatycznym zakończeniem
10 sztuk
Zgłębnik żołądkowy 18 mm jałowy przeźroczysty
z zatyczką z podziałką głębokości, z atraumatycznym zakończeniem
10 sztuk
Kocher chirurgiczny z ząbkami 24 cm prosty
5
sztuk
Kocher chirurgiczny z ząbkami 12 cm prosty
5
sztuk
Nożyczki chirurgiczne z kulką do opatrunków 20 cm z matowej stali chirurgicznej
5 sztuk
Ciśnieniomierz automatyczny
z mankietem jednożyłowy
z pomiarem tętna mankiet 22-42 cm
10 sztuk
Termometr elektroniczny cyfrowy do mierzenia temperatury ciała dotykowy
20
sztuk
Termometr elektroniczny cyfrowy douszny do mierzenia temperatury ciała
10 sztuk
Termometr bezdotykowy do mierzenia temperatury ciała
2 sztuki
Nakładki na termometr douszny jednorazowe, kontaktowe
2 000 sztuk
Maska tlenowa jednorazowego użytku dla dorosłych na usta
i nos z drenem
30 sztuk
Maska do nebulizacji jednorazowego użytku dla dorosłych
z pojemnikiem na lek
250 sztuk
Kaniula do podawania tlenu przez nos/wąsy tlenowe 5m.
100 sztuk
Kieliszki do leków jednorazowego użytku kolorowe 30 ml.
7 000 sztuk
Pojemnik na leki-kasetka z podziałem dziennym
50 sztuk
Staza do pobierania krwi u dorosłych
5 sztuk
Ostrza chirurgiczne
50 sztuk
Koreczki do venflonów
100 sztuk
Przecinacz do leków
10 sztuk
Ochraniacze przeciwodleżynowe na pięty
15 sztuk
Krążek przeciwodleżynowy pod pięty
20 sztuk
Kaczka męska plastikowa
50 sztuk
Basen sanitarny
z pokrywą plastikowy
20 sztuk
Wieszaki do worków na mocz mocowane do ramy łóżka
25 sztuk
Wałek przeciwodleżynowy
z granulatu dł.60 cm
10 sztuk
Wałek przeciwodleżynowy
z granulatu dł. 45 cm
10
sztuk
Kompres żelowy 20 x 28 cm
5
sztuk
Kompres żelowy 28 x 18 cm
5
sztuk
Moździeż do leków
5
sztuk
Stojak do kroplówek 3
sztuki
Kruszarka do leków 2
sztuki
Inhalator-nebulizor do leków wziewnych elektryczny
5
sztuk
Rękawice jałowe diagnostyczne
Rozmiar:
7;
7,5;
8;
8,5
100 par
4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 20476,80 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompres włókninowy jałowy 10x10 cm 30g/m kwadratowy (blister a 3 szt)14 000 opakowań
Kompres gazowy jałowy 10x10 cm (blister a 3 szt) 17 nitkowe, 8 warstw 1 000 opakowań
Kompres gazowy jałowy 5x5 cm (blister a 3 szt)
17 nitkowe, 8 warstw
1 000 opakowań
Kompres jałowy gazowy
1/2 m kwadratowego, 17 nitkowy
1 200 sztuk
Kompres jałowy gazowy
1 m kwadratowy, 17 nitkowy
2 000 sztuk
Gaziki z celulozy bezpyłowe nacinane 12 warstwowe do injekcji 4 x 5 cm rolka(a 500 szt)
50 sztuk
Opatrunek do mocowania kaniuli, sterylny
500 sztuk
Opatrunek samoprzylepny
z wkładem chłonnym 8 cm x 1m
30 sztuk
Przylepiec do mocowania opatrunków włókninowy hipoalergiczny 15cm x10 m 60 sztuk
Przylepiec do mocowania opatrunków włókninowy hipoalergiczny 5 cm x10 m 30 sztuk
Opaska podtrzymująca
10 cm x 4 m
5 000 sztuk
Opaska podtrzymująca
15 cm x 4 m
500 sztuk
Opaska elastyczna 5 m x 12 cm 100 sztuk
Przylepiec włókninowy na szpulce 2,5 cm x 5 m
250 sztuk
Przylepiec włókninowy na szpulce 1,25 cm x 5 m
50 sztuk
Wata opatrunkowa 0,5 kg
10 sztuk
Taśma foliowa opatrunkowa samoprzylepna przeźroczysta, jałowa 15 cm x 10 cm 50 sztuk
4.5.3.) Główny kod CPV: 33711500-2 - Produkty do pielęgnacji skóry
4.5.5.) Wartość części: 13301,64 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, jeżeli:
2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia z 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych stanowiącego, iż Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli:
3) jest niezgodna z przepisami ustawy.
Wykonawca nie złożył wymaganego Formularza ofertowego. Formularz ofertowy, złożony przez Wykonawcę, zawiera tylko 3 strony z 7 i nie można z niego odczytać wszystkich kryteriów oceny ofert.
Prawidłowo złożona oferta winna zawierać wszystkie istotne informacje dotyczące wykonawcy, przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego wykonania, w tym: dane wykonawcy, cenę ofertową, warunki, które stanowiły kryterium oceny ofert zgodnie z zapisami SWZ, jak również informacje dotyczące podwykonawstwa oraz inne istotne dla dalszego procedowania zamówienia oświadczenia.
Jak słusznie podkreśla KIO zasadnicze, oświadczenie formularza ofertowego brzmi: "my niżej podpisani składamy ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego i oferujemy wykonanie przedmiotu zamówienia w zakresie objętym w Specyfikacji ..." i pod takim oświadczeniem wykonawca składa swój podpis. Oświadczenie to (zgodnie z art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego: "oświadczenie drugiej stronie woli zawarcia umowy stanowi ofertę, jeżeli określa istotne postanowienia tej umowy" w zw. z art. 14 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: "Do czynności podejmowanych przez zamawiającego i wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2024 poz. 1061), jeżeli przepisy ustawy nie stanowią inaczej" i ustawy Pzp: "Treść oferty musi odpowiadać treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.") stanowi treść oświadczenia woli, na podstawie którego wykonawca i Zamawiający będą zawierać umowę na realizację zamówienia publicznego. W Informatorze Urzędu Zamówień Publicznych nr 3/2019 czytamy: "Możliwość zapoznania z treścią oświadczenia woli przez adresata jest warunkiem sine qua non złożenia takiego oświadczenia. W świetle art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego do złożenia innej osobie oświadczenia woli w postaci elektronicznej dochodzi bowiem dopiero wtedy, gdy wprowadzono je do środka komunikacji elektronicznej w taki sposób, żeby osoba ta mogła zapoznać się z jego treścią. Należy przy tym podkreślić; że nie jest dopuszczalne, po upływie terminu składania ofert, uzupełnienie pliku zawierającego ofertę."
Biorąc powyższe pod uwagę brak złożenia formularza ofertowego stanowi przesłankę do odrzucenia oferty jako niezgodnej z ustawą, z uwagi na brak oświadczenia woli wykonawcy o zamiarze realizacji umowy w przedmiotowym postępowaniu, na zasadach określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz innych dokumentach stanowiących dokumentację postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21995,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21995,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21995,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Symed s.c
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180890373
7.3.3) Ulica: Kosynierów 7
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-242
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21995,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12960,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15424,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12960,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZARYS INTERNATIONAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 273295877
7.3.3) Ulica: UL. POD BOREM 18
7.3.4) Miejscowość: ZABRZE
7.3.5) Kod pocztowy: 41-808
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12960,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |