Zakup i dostawa samochodu osobowego dla Muzeum Ziemi Tarnowskiej
Muzeum Ziemi Tarnowskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00656241
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00656241/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-16 15:17
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdb44bae-a505-4a2f-ac1b-be635178a441
- Identyfikator
- 8730007651
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656241 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa samochodu osobowego dla Muzeum Ziemi Tarnowskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Ziemi Tarnowskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850012309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rynek@muzeum.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fdb44bae-a505-4a2f-ac1b-be635178a4411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa samochodu osobowego dla Muzeum Ziemi Tarnowskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdb44bae-a505-4a2f-ac1b-be635178a441
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656241
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00084008/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa samochodu osobowego dla Muzeum Ziemi Tarnowskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558879
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AD-271-1-5/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ,sprawnego, kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych i prawnych pojazdu (samochodu osobowego) fabrycznie przystosowany do przewozu 9 osób (8 pasażerów + kierowca, w układzie 3 rzędy siedzeń po 3 miejsca.
2. Przedmiot zamówienia powinien posiadać świadectwo homologacji. Świadectwo homologacji musi zostać złożone najpóźniej w dniu zgłoszenia gotowości do odbioru przedmiotu zamówienia.
Ponadto musi spełniać warunki określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, a także warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz ich niezbędnego wyposażenia oraz warunki przewidziane przez przepisy prawa wspólnotowego w Unii Europejskiej
3. Wykonawca w ramach dostawy samochodu zobowiązany jest:
- dostarczyć pojazd na własny koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego.
Zamawiający dopuszcza odbiór samochodu z siedziby wykonawcy lub podwykonawcy / dealera marki aut, na terenie Tarnowa lub okolic (maksymalnie do 40 km od siedziby Zamawiającego).
- dostarczyć książkę gwarancyjną i przeglądów serwisowych.
- dostarczyć i przekazać komplet kluczy w liczbie dostarczonej przez producenta
4. Dostarczony pojazd winien posiadać komplet dokumentów do zarejestrowania zgodnie z przepisami obowiązującymi na terenie RP, na zasadach dopuszczenia do ruchu .
Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ
5. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ)
• Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
6. Samochód zostanie dostarczony w terminie nie później niż do 20 grudnia 2024 r.
Uwaga! Termin realizacji zamówienia stanowi kryterium oceny ofert. Wykonawca będzie zobowiązany wykonać zamówienie w terminie zadeklarowanym w Formularzu oferty
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych, unieważnia postępowanie, gdyż nie złożono żadnej oferty w postępowaniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |