Zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy
Powiat Świdnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00656262
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00656262/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-16 15:24
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c25c956-321d-456e-a3ff-6ba05ce382f4
- Identyfikator
- 8842369827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656262 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748500400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c25c956-321d-456e-a3ff-6ba05ce382f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656262
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057033/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640719
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 185411,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego (rok produkcji 2024, bez przebiegu) samochodu 9-cio osobowego z nadwoziem typu „bus” dla Starostwa Powiatowego z siedzibą w Świdnicy przy ul Marii Skłodowskiej–Curie 7, spełniającego wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo o Ruchu Drogowym.
Przedmiot zamówienia musi posiadać:
- świadectwo zgodności lub dokument równoważny;
- dopuszczalna masa całkowita do 3,5 t.
- samochód min 4-drzwiowy
- samochód 9-osobowy
- norma emisji spalin - EURO 6
- moc silnika min.140 KM
- silnik diesla 1900 cm 3
- skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa lub automatyczna
- napęd na jedną lub obie osie
- ABS- system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania;
- ASR – system kontroli momentu obrotowego
- ESP lub TCS- system stabilizacji toru jazdy lub system kontroli trakcji
- system wspomagania ruszania pod górę;
- poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera
- wspomaganie kierownicy;
- centaralny zamek zdalnie sterowany pilotem
- immobiliser
- klimatyzacja przednia i dodatkowa w części pasażerskiej
- nawiewy w przestrzeni pasażerskiej,
- elektryczne regulowane szyby w drzwiach przednich
- elektryczne regulowane lusterka zewnętrzne + podgrzewane
- szyba przednia termoizolacyjna
- radio z ekranem min 6 cali + min. 6 głośników
- lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i ogrzewane
- podsufitka i tapicerka w przestrzeni pasażerskiej
- oświetlenie wnętrza przestrzeni pasażerskiej
- nadwozie w przestrzeni pasażerskiej przeszklone
- czujniki kontroli ciśnienia w oponach
- dodatkowy komplet kół 16 cali (4 szt. - zimowe)
- koło zapasowe
- gaśnica, trójkąt ostrzegawczy, apteczka
- długość pojazdu min. 5200 mm,
- wysokość pojazdu max. do 2000 mm, (ze względu na wymiary posiadanego garażu)
Na przedmiot zamówienia wykonawca udzieli gwarancji mechanicznej na okres min 4 lat, gwarancji na powłokę lakierniczą min. 3 lata oraz min. 10 lat gwarancji na perforacje blach nadwozia
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114400-3 - Minibusy
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym na zakup samochodu 9-cio osobowego dla Starostwa Powiatowego w Świdnicy - zostało unieważnione zgodnie z art. 255 pkt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ nie złożono żadnej oferty, niepodlegającej odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224967 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224967 PLN
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |