DOSTAWA BATERII I AKUMULATORÓW NA RZECZ 17 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W KOSZALINIE
17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00656364
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00656364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-16 16:10
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1da3669a-0564-4913-85e2-bd1c8ca111e5
- Identyfikator
- 6692516785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656364 z dnia 2024-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA BATERII I AKUMULATORÓW NA RZECZ
17 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO
W KOSZALINIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321203128
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 4-go Marca 3
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-901
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 261456815
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 17wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://17wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
17wog.wp.mil.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA BATERII I AKUMULATORÓW NA RZECZ17 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO
W KOSZALINIE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1da3669a-0564-4913-85e2-bd1c8ca111e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00207520/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.14 Dostawa baterii i akumulatorów na rzecz 17 WOG w Koszalinie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411083
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 23/WOG/D/Łączn./24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Predmiotem zamówienia jest dostawa baterii i akumulatorów na rzecz 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie – zgodnie z Opisem zamówienia – załącznik nr 9 do SWZ.
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa baterii i akumulatorów na potrzeby 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie. Zamawiający zastrzega, iż dostawa może zostać również wykonana jednorazowo.
2. Wyroby wyszczególnione w tabelach poniżej są zalecane do współpracy ze wskazanymi urządzeniami przez producentów sprzętu.
3. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem na swój koszt oraz zapewni rozładunek materiałów wraz z wymaganymi dokumentami gwarancyjnymi i instrukcjami obsługi do magazynów wskazanych przez Zamawiającego – wg załącznika nr 3.
4. Dopuszcza się składanie ofert na każde zadanie z osobna.
5. Ceny jednostkowe asortymentu muszą być te same zarówno dla ilości podstawowej, jak i ilości wskazanej w opcji.
6. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na wyroby równoważne o parametrach nie gorszych od sugerowanych.
7. Data produkcji baterii i akumulatorów będą pochodzić z roku bieżącego w roku 2024.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31431000-6 - Akumulatory ołowiowo-kwasowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31440000-2 - Baterie
31434000-7 - Akumulatory litowe
31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne
31411000-0 - Baterie alkaliczne
31430000-9 - Akumulatory elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu, na podstawie art. 255 ust. 2 Ustawy PzpSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |