Modernizacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z całkowitym odtworzeniem nawierzchni asfaltowej na placu manewrowym Hali Widowiskowo Sportowej Spodek
Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00656566
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00656566/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-17 07:13
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08f1520a-f5ff-411d-b4f8-729fdf56c705
- Identyfikator
- 9542588939
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656566 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z całkowitym odtworzeniem nawierzchni asfaltowej na placu manewrowym Hali Widowiskowo Sportowej Spodek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240612757
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Porcelanowa 21
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-246
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowickieinwestycje.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z całkowitym odtworzeniem nawierzchni asfaltowej na placu manewrowym Hali Widowiskowo Sportowej Spodek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08f1520a-f5ff-411d-b4f8-729fdf56c705
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656566
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031564/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.35 Modernizacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z całkowitym odtworzeniem nawierzchni asfaltowej na placu manewrowym Hali Widowiskowo Sportowej Spodek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488968
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KISA/DZP/TP/31/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1884180,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z całkowitym odtworzeniem nawierzchni asfaltowej na placu manewrowym Hali Widowiskowo Sportowej Spodek w ramach zadania inwestycyjnego: „Modernizacja pomieszczeń Spodek Katowice”.
Szczegółowy zakres obejmuje:
Branża sanitarna i deszczowa
Prace pomiarowe przed robotami ziemnymi
Cięcie asfaltu
Zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia terenu podczas wykonywania prac
- Roboty ziemne
Zabezpieczenie wykopów
Demontaż istniejących przykanalików
Demontaż istniejących studni
Demontaż istniejących kanałów
- Wykonanie podsypki piaskowej
- Wykonanie zasypki piaskowej
Dostawa i montaż nowych studni
Dostawa i montaż żeliwnych włazów typu ciężkiego z logo Katowice
Dostawa i montaż nowych kanałów PVC 200 m fi 200 z wydłużonym kielichem
Dostawa i montaż wpustów ulicznych z zabudowanym syfonem wraz z żeliwnym wpustem ulicznym
Dostawa i montaż przy kanalików wraz z podsypką i obsypką piaskową
Wykonanie wpięć do istniejących kanałów w budynkach i studniach włączeniowych
Roboty ziemne zasypanie wykopów wraz z zagęszczeniem
Inwentaryzacja TV zmodernizowanej sieci kanalizacyjnej
Pomiary geodezyjne zmodernizowanej sieci
Wywóz i utylizacja odpadów pobudowanych
prace porządkowe
opracowanie dokumentacji powykonawczej
Branża drogowa – Odtworzenie istniejącej nawierzchni
Cięcie asfaltu
Rozebranie nawierzchni z kostki brukowej
Frezowanie warstw bitumicznych
Frezowanie podbudowy z betonu cementowego
Mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszywa na głębokość 30 cm.
Mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej nieulepszonej.
Trzykrotne skropienie nawierzchni drogowej asfaltem
Wykonanie podbudowy z betonu asfaltowego AC 22P grubość po zagęszczeniu 7 cm.
Wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego AC8S.
Wykonanie warstwy wzmacniającej.
Trzykrotne Mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej ulepszonej
Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych – warstwa wiążąca asfaltowa AC16W grubość 4cm
Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S o grubości 4cm
Rozebranie krawężników kamiennych
Rozebranie ław pod krawężniki z betonu
Ułożenie krawężników kamiennych z odzysku
Wykonanie ławy pod krawężniki (betonowa zwykła)
Regulacja studzienek i włazów kanałowych
Regulacja wpustów deszczowych
Regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych wraz z wymianą żeliwa
Regulacja studni teletechnicznych wraz wymianą pokryw
Rozebranie ogrodzenia wokół śmietnika
Zagospodarowanie złomu z rozbiórki ogrodzenia
Wykonanie kompletnego ogrodzenia wokół śmietnika wys 1,8m.
Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej szarej o grubości 8 cm na podsypce cementowo piaskowej
Odtworzenie oznakowania poziomego grubowarstwowego
Wywóz i utylizacja gruzu bitumicznego
Wywóz i utylizacja gruzu.
Opracowanie dokumentacji powykonawczej
Szczegółowy zakres prac określa:
- projektowane postanowienia umowne – załącznik nr 7 do SWZ
- dokumentacja wykonawcza – załącznik nr 8 do SWZ,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do SWZ,
- przedmiary robót – stanowiące załącznik do dokumentacji wykonawczej (załącznik nr 8 do SWZ)
Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonanie robót budowlanych wynosił 60 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1288639,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2793490,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1288639,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIBUD ASFALTY SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 644-351-10-04
7.3.3) Ulica: Spacerowa 5a
7.3.4) Miejscowość: Czeladź
7.3.5) Kod pocztowy: 41-253
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1288639,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamówienie jest udzielane w imieniu i na rzecz Miasta Katowice (adres: ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice) przez Katowickie Inwestycje S.A.2. Termin wykonania zamówienia do 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem terminów pośrednich. Termin pośredni dla wykonania robót budowlanych do 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |