po terminietermin 2025-12-05 00:59
Przetarg nieograniczony PN/61I/10/2025 na dostawy implantów, gwoździ i pinów ortopedycznych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 783178-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-11-26
- Termin
- 2025-12-05 00:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty ortopedyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.