Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2558C w zakresie budowy ścieżki rowerowej w ramach inwestycji: „Budowa ścieżki rowerowej na odcinku Krusza Duchowna-Janikowo”

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W INOWROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00656705
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00656705/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-17 08:10
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d2b82a9-5590-4838-8caa-62fb3679eda8
Identyfikator
5562247530
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656705 z dnia 2024-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2558C w zakresie budowy ścieżki rowerowej w ramach inwestycji: „Budowa ścieżki rowerowej na odcinku Krusza Duchowna-Janikowo”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W INOWROCŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092366360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 384C

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@zdpinowroclaw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdpinowroclaw.com.pl/index.php

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d2b82a9-5590-4838-8caa-62fb3679eda8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


utrzymanie dróg

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2558C w zakresie budowy ścieżki rowerowej w ramach inwestycji: „Budowa ścieżki rowerowej na odcinku Krusza Duchowna-Janikowo”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d2b82a9-5590-4838-8caa-62fb3679eda8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656705

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/20/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej
nr 2558C w zakresie budowy ścieżki rowerowej na odcinku Krusza Duchowna-Janikowo w ramach inwestycji: „Budowa ścieżki rowerowej na odcinku Krusza Duchowna-Janikowo”
2. Zamówienie obejmuje sporządzenie projektu budowlanego składającego się z projektu zagospodarowania inwestycji, projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego,
a także projektów podziału działek, projektu stałej organizacji ruchu, projektu kanału technologicznego, projektów branżowych w tym branży sanitarnej, a także specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiaru robót oraz kosztorysu inwestorskiego.
3. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowań projektowych oraz uzyskanie odpowiednich decyzji, uzgodnień i pozwoleń określonych w treści SWZ oraz wynikających z przepisów prawa oraz złożeniem wniosku o uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postepowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2024-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi