Wykonanie ewidencji i pełnej inwentaryzacji pasa drogowego nowo wybudowanych i przebudowanych dróg w granicach administracyjnych miasta Częstochowa – aktualizacja
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00656782
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00656782/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-17 08:27
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f8a2c91-6f4b-4736-84f2-9d077145ab2f
- Identyfikator
- 5732331963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656782 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie ewidencji i pełnej inwentaryzacji pasa drogowego nowo wybudowanych i przebudowanych dróg w granicach administracyjnych miasta Częstochowa – aktualizacja
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150309847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 52
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 366 43 05, 34 366 43 37, 34 366 40 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzd.czest.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.czest.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mzdczest1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie ewidencji i pełnej inwentaryzacji pasa drogowego nowo wybudowanych i przebudowanych dróg w granicach administracyjnych miasta Częstochowa – aktualizacja2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f8a2c91-6f4b-4736-84f2-9d077145ab2f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656782
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033528/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.16 Wykonanie ewidencji i pełnej inwentaryzacji pasa drogowego nowo wybudowanych i przebudowanych dróg w granicach administracyjnych miasta Częstochowa - aktualizacja
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610703
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZD.ZP.26.1.78.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 44928,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na:
Wykonaniu pełnej inwentaryzacji pasa drogowego oraz opracowaniu bazy danych dla dróg o długości 29,4km ± 5%, w tym 13,8km dróg dwujezdniowych, znajdujących się w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie oraz wprowadzeniu danych z inwentaryzacji do systemu informatycznego SmartGEM (będącego w posiadaniu Zamawiającego).
Aktualizacji podlega:
1) 18 inwestycji zrealizowanych dla dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych o łącznej 19,9km w tym 13,8km dróg dwujezdniowych,
2) 29 inwestycji zrealizowanych dla dróg gminnych o łącznej długości 9,5km.
Szczegółowy wykaz dróg i zakres aktualizacji zostanie przekazany przez Zamawiającego po podpisaniu umowy.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Pozyskanie danych ewidencyjnych na potrzeby zasilenia bazy danych posiadanego przez Zamawiającego systemu do ewidencji dróg - programu SmartGEM firmy SmartFactor, w tym:
1) wykonanie systemu referencyjnego dla 4,9km dróg ± 5%, w tym 1,9km dróg dwujezdniowych,
2) aktualizacja systemu referencyjnego dla 24,5km dróg ± 5%, w tym 11,9km dróg dwujezdniowych,
3) wykonanie dokumentacji fotograficznej pasa drogi (fotorejestracji), dla 29,4km dróg ± 5%, w tym 13,8km dróg dwujezdniowych,
4) opracowanie cyfrowej bazy danych pasa drogowego,
5) wprowadzenie pozyskanych danych do systemu SmartGEM,
6) wprowadzenie danych o obiektach inżynierskich, przekazanych przez Zamawiającego, do systemu SmartGEM.
2. Dane mają zostać opracowane zgodnie z wymaganiami podanymi w załączniku nr 1 do OPZ (Pliki wymiany danych SmartGEM).
Pełny opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ i załącznik nr 1 do wzoru umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54710,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54710,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54710,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Smart Factor Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5223088299
7.3.3) Ulica: ul. Poselska 29
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 03-931
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54710,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |