Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na terenie gminy Studzienice
Gmina Studzienice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00656784
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00656784/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-17 08:27
- Lokalizacja
- Studzienice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f77ee3f2-9ced-4cc9-8313-3b7960ab1e51
- Identyfikator
- 8421663765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656784 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na terenie gminy Studzienice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Studzienice
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Studzienice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaszubska
1.5.2.) Miejscowość: Studzienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-143
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@studzienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.studzienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f77ee3f2-9ced-4cc9-8313-3b7960ab1e511.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na terenie gminy Studzienice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f77ee3f2-9ced-4cc9-8313-3b7960ab1e51
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656784
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00571864/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na terenie gminy Studzienice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496281
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.12.2024.PB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 123692,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia zewnętrznego na terenie gminy Studzienice polegająca na wymianie 70 sztuk istniejących opraw oświetleniowych na oprawy energooszczędne wyposażone w reduktory mocy.
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH Edycja 9 nr wstępnej promesy: Edycja9RP/2023/1226/PolskiLad.
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności :
a) Demontaż opraw oświetlenia zewnętrznego na trzpieniu słupa lub wysięgniku;
b) Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupach OPRAWA LED 25,6 W – 32 szt.;
c) Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupach OPRAWA LED 74,7 W – 10 szt.;
d) Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupach OPRAWA LED 19,3 W – 3 szt.;
e) Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupach OPRAWA LED 19,4 W – 4 szt.;
f) Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupach OPRAWA LED 32,1 W – 9 szt.;
g) Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupach OPRAWA LED 46 W – 10 szt. ;
h) Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupach OPRAWA LED 38,8 W – 2 szt.;
i) Badanie linii kablowych N.N.- kabel 4-żyłowy;
j) Sprawdzenie samoczynnego wyłączenia zasilania – pomiar impedancji pętli zwarciowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami technicznymi zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uzgodnić warunki wykonania prac obejmujących przedmiot zamówienia z zarządcą drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61377,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTROKOMPLEKS Wojciech Wroński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979559
7.3.3) Ulica: Pogodna 5
7.3.4) Miejscowość: Studzienice
7.3.5) Kod pocztowy: 77-143
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 128500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |