„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czerwinie, budowa dodatkowej studni dla SUW w Czerwinie, budowa zaplecza na potrzeby sprzętu asenizacyjnego”
Gmina Czerwin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00656892
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00656892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-17 08:48
- Lokalizacja
- Czerwin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10086278-39ea-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7582349619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656892 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czerwinie, budowa dodatkowej studni dla SUW
w Czerwinie, budowa zaplecza na potrzeby sprzętu asenizacyjnego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwin
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Czerwin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tysiąclecia 1
1.5.2.) Miejscowość: Czerwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-407
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: Tel. +48 29 761-45-67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10086278-39ea-11ef-880f-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czerwinie, budowa dodatkowej studni dla SUWw Czerwinie, budowa zaplecza na potrzeby sprzętu asenizacyjnego”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10086278-39ea-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034938/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czerwinie wraz z budową zaplecza na potrzeby sprzętu asenizacyjnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397024
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający zgodnie z artykułem 92 ustawy PZP wymaga składania oferty wariantowej przez Wykonawcę. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty wariantowej wraz z ofertą podstawową.
Oferta podstawowa
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie modernizacji oczyszczalni ścieków wraz z budową zaplecza dla sprzętu asenizacyjnego. Ponadto dla zapewnienie stałej i nieprzerwanej dostawy wody pitnej planuje się zaprojektowanie i wybudowanie studni głębinowej dla Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Czerwin. Szczegółowy opis przedmioty zamówienia dla oferty podstawowej stanowi załącznik nr 7 tj. Program Funkcjonalno-Użytkowy. Przedmiot zamówienia nie obejmuje zadań opisanych w PFU jako ETAP II Budowa Oczyszczalni ścieków.
Oferta wariantowa
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie modernizacji oczyszczalni ścieków wraz z budową zaplecza dla sprzętu asenizacyjnego. Ponadto dla zapewnienie stałej i nieprzerwanej dostawy wody pitnej planuje się zaprojektowanie i wybudowanie studni głębinowej dla Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Czerwin. Szczegółowy opis przedmioty zamówienia dla oferty wariantowej stanowi załącznik nr 7 tj. Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz załącznik nr 8 tj. opis rozwiązań wariantowych. Przedmiot zamówienia nie obejmuje zadań opisanych w PFU jako ETAP II Budowa Oczyszczalni ścieków.
Zamawiający zastrzega sobie prawo wyboru najkorzystniejszej oferty spośród ofert podstawowych lub wariantowych, po faktycznej ocenie zaistniałej sytuacji kierując się, m.in. uzyskaniem najlepszych efektów zamówienia, w tym efektów społecznych, środowiskowych oraz gospodarczych, o ile którykolwiek z tych efektów będzie możliwy do uzyskania w przedmiotowym zamówieniu, w stosunku do poniesionych nakładów, co wprost wynika z treści art. 17 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. oraz aby uzyskać najlepszą jakość dostaw, usług, oraz robót budowlanych, uzasadnioną charakterem zamówienia, w ramach środków, które zamawiający może przeznaczyć na jego realizację, co z kolei wprost wynika z treści art. 17 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3380040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3528870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3380040,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Tak
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADPOINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 583206917
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3380000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |