Wykonanie prac polegających na wykonaniu izolacji ścian fundamentowych w kościele parafialnym pw. Św. Franciszka z Asyżu - III postępowanie

Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Franciszka z Asyżu-Jutrzyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00656900
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00656900/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-17 08:50
Lokalizacja
Jutrzyna, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db0e00e6-e505-4828-a988-8ca74f9ce793
Identyfikator
9141498998
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ARCHIKOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSiechnice, PL · lot 0
414 510 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00656900 z dnia 2024-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac polegających na wykonaniu izolacji ścian fundamentowych w kościele parafialnym pw. Św. Franciszka z
Asyżu - III postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Franciszka z Asyżu-Jutrzyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040079660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jutrzyna 71

1.5.2.) Miejscowość: Jutrzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-120

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 785442114

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jutrzynaparafiarzymskokatolick@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/sanktuariumJutrzyna?fref=ts

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db0e00e6-e505-4828-a988-8ca74f9ce793

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Parafia

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac polegających na wykonaniu izolacji ścian fundamentowych w kościele parafialnym pw. Św. Franciszka z
Asyżu - III postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db0e00e6-e505-4828-a988-8ca74f9ce793

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656900

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548719

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: JUT.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Wykonanie prac polegających na wykonaniu izolacji ścian fundamentowych w kościele parafialnym pw. Św. Franciszka z Asyżu.
Zadanie dofinansowane z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków nr RPOZ/2022/6325/PolskiLad.
Zakres zadania obejmuje między innymi:
1. uzyskanie odpowiednich zezwoleń, uzgodnień i decyzji pozwalających na prowadzenie prac, m.in. starosty strzelińskiego;
2. uzyskanie wszelkich pozwoleń wymaganych decyzją Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr
1341/2024;
3. wykonanie prac budowlanych:
1) rozebranie opaski betonowej wokół budynku kościoła;
2) wykonanie izolacji pionowej przeciwwilgociowej zewnętrznych ścian fundamentowych, poprzedzone badaniami
architektoniczno – archeologicznymi. Należy wykonać izolację pionową przez szlamowanie wyrównanej powierzchni ścian fundamentowych z warstwą ochronną z membrany kubełkowej zakończonej listwą zamykającą, która zapobiega uszkodzeniom mechanicznym powłoki izolacyjnej i pozwala na odparowanie wody;
3) skucie tynków wewnętrznych w pasie przy posadzce, poprzedzone badaniami stratygraficznymi – jeżeli konserwator
będzie wymagał takich badań;
4) wykonanie opaski żwirowej wokół kościoła na szerokości 60 cm, w spadku od budynku, zakończoną obrzeżem
chodnikowym.
Wszelkie prace należy wykonywać zgodnie z decyzją Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 1341/2024 – Pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku. Wykonawca zobowiązany jest do zawiadomienia Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków o terminie rozpoczęcia i zakończenia prac zgodnie z decyzją nr 1341/2024.
Wykonawca dokona odbioru częściowego zadania w zakresie izolacji ścian fundamentowych przed zasypaniem wykopów z udziałem przedstawiciela Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Wykonawca ma obowiązek powiadomić przedstawiciela zgodnie z decyzją 1341/2024.
Wykonawca dokona odbioru końcowego z udziałem przedstawiciela Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora
Zabytków. Wykonawca ma obowiązek powiadomić przedstawiciela zgodnie z decyzją 1341/2024
Zamawiający udostępnia przedmiar robót z kosztorysu inwestorskiego, który stanowi jedynie funkcję pomocniczą, a nie obowiązującą do wyceny oferty przez Wykonawcę. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414510,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 529000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414510,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Archikop Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961638021

7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 18/5

7.3.4) Miejscowość: Siechnice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-011

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414510,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30
2024-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane