Zakup i dostawa dodatkowego wyposażenia w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 - edycja 1 w Żłobku w Gminie Niedźwiada, Górka Lubartowska 66, 21-104 Niedźwiada

Gmina Niedźwiada

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00657063
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00657063/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-17 09:20
Lokalizacja
Niedźwiada, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5515fed2-b46c-4253-a2f3-4a7e4dc2fcfb
Identyfikator
7141901163
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ZabawkiGry i zabawki, wyposażenie parków zabawPomoce dydaktyczneWyposażenie różneUrządzenia drukujące i graficzneTelewizory cyfroweAparaty fotograficzneElektrostatyczne urządzenia do oczyszczania powietrza i gazuPojemniki na żywnośćChłodziarki i zamrażarki

Wykonawcy

1 przyznane

ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 1
53 617,73 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657063 z dnia 2024-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa dodatkowego wyposażenia w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 - edycja 1 w Żłobku w Gminie Niedźwiada, Górka Lubartowska 66, 21-104 Niedźwiada

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedźwiada

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019537

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niedźwiada-Kolonia 43

1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiada

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-104

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@niedzwiada.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedzwiada.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5515fed2-b46c-4253-a2f3-4a7e4dc2fcfb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa dodatkowego wyposażenia w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 - edycja 1 w Żłobku w Gminie Niedźwiada, Górka Lubartowska 66, 21-104 Niedźwiada

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5515fed2-b46c-4253-a2f3-4a7e4dc2fcfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039859/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Zakup i dostawa dodatkowego wyposażenia w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 - edycja 1 w Żłobku w Gminie Niedźwiada, Górka Lubartowska 66, 21-104 Niedźwiada

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

MALUCH+ wskaźnik – (A61G) Tworzenie nowych miejsc w placówkach opiekuńczych (żłobki, kluby dziecięce) dla dzieci do 3 roku życia, zwanego dalej „KPO”, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach priorytetu 2 pn. Opieka nad dziećmi i równowaga między życiem prywatnym i zawodowym w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595144

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RL.271.24.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 154471,54 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 40650,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa montaż/podłączenie/instalacja różnego rodzaju wyposażenia w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 - edycja 1 w Żłobku w Gminie Niedźwiada, Górka Lubartowska 66, 21-104 Niedźwiada - część I zabawki
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1A i 1B
2) Zamawiający dopuszcza możliwości skalania ofert częściowych na 1 lub na wszystkie części.
3) Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający wskazał konkretne wymiary, lub parametry techniczne dopuszcza się tolerancję do 10% oraz inne kolory, w przypadku zabawek inne postacie przedstawiające zwierzęta lub motywy.
4) Zamawiający wymaga, aby dostarczone zamówienie stanowiące przedmiot zamówienia było fabrycznie nowe, nieużywane, posiadało wymagane parametry techniczne określone w załączniku 1A ,1B do SWZ (szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), znajdowało się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletne i gotowe do użytkowania oraz spełniało wymagane polskim prawem normy i było wolne od wad fizycznych i prawnych. Zamawiający wyklucza dostawę wyposażenia powystawowego. Muszą spełniać wymagania norm UE, a produkty, które tego wymagają muszą posiadać aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.
5) Dostawa i montaż przedmiotu zamówienia nastąpi w dni robocze tj. poniedziałek – piątek,
w godzinach ustalonych z osobą oddelegowaną do kontaktów z wykonawcą. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup przedmiotu zamówienia określonego odpowiednio w załącznikach nr 1A ,1B do SWZ wraz z jego dostarczeniem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem/podłączeniem i instalacją do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego.
6) Wyposażenie i urządzenia nie mogą być urządzeniami odnawianymi, demonstracyjnymi, prototypowymi i muszą reprezentować fabrycznie nowy model. Sprzęt musi być nieregenerowany, kompletny, wyprodukowany nie wcześniej niż w styczniu 2023 roku. Sprzęt musi pochodzić
z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Wyposażenie musi posiadać deklarację CE – Conformité Européenne lub równoważne, posiadać dołączone niezbędne instrukcje i materiały dotyczące użytkowania – w języku polskim, muszą być dopuszczone do użytkowania przez dzieci w wieku do 3 lat. Dostarczony sprzęt musi być pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Wyposażenie musi posiadać stosowne certyfikaty, atesty, aprobaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP.
7) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia kompletny posiadający wszelkie kable, materiały eksploatacyjne, podzespoły itp. niezbędne do jego prawidłowego użytkowania, gotowy do uruchomienia i użytkowania bez dodatkowych nakładów i zakupów.
8) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia wraz ze sprzętem instrukcji obsługi sprzętu w języku polskim oraz kart gwarancyjnych do poszczególnych urządzeń wydanych przez producenta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37520000-9 - Zabawki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.) Wartość części: 113821,14 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa montaż/podłączenie/instalacja różnego rodzaju wyposażenia w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 - edycja 1 w Żłobku w Gminie Niedźwiada, Górka Lubartowska 66, 21-104 Niedźwiada - część II sprzęt komputerowy, RTV, AGD oraz dodatkowe wyposażenie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1A i 1B
2) Zamawiający dopuszcza możliwości skalania ofert częściowych na 1 lub na wszystkie części.
3) Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający wskazał konkretne wymiary, lub parametry techniczne dopuszcza się tolerancję do 10% oraz inne kolory, w przypadku zabawek inne postacie przedstawiające zwierzęta lub motywy.
4) Zamawiający wymaga, aby dostarczone zamówienie stanowiące przedmiot zamówienia było fabrycznie nowe, nieużywane, posiadało wymagane parametry techniczne określone w załączniku 1A ,1B do SWZ (szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), znajdowało się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletne i gotowe do użytkowania oraz spełniało wymagane polskim prawem normy i było wolne od wad fizycznych i prawnych. Zamawiający wyklucza dostawę wyposażenia powystawowego. Muszą spełniać wymagania norm UE, a produkty, które tego wymagają muszą posiadać aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.
5) Dostawa i montaż przedmiotu zamówienia nastąpi w dni robocze tj. poniedziałek – piątek,
w godzinach ustalonych z osobą oddelegowaną do kontaktów z wykonawcą. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup przedmiotu zamówienia określonego odpowiednio w załącznikach nr 1A ,1B do SWZ wraz z jego dostarczeniem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem/podłączeniem i instalacją do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego.
6) Wyposażenie i urządzenia nie mogą być urządzeniami odnawianymi, demonstracyjnymi, prototypowymi i muszą reprezentować fabrycznie nowy model. Sprzęt musi być nieregenerowany, kompletny, wyprodukowany nie wcześniej niż w styczniu 2023 roku. Sprzęt musi pochodzić
z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Wyposażenie musi posiadać deklarację CE – Conformité Européenne lub równoważne, posiadać dołączone niezbędne instrukcje i materiały dotyczące użytkowania – w języku polskim, muszą być dopuszczone do użytkowania przez dzieci w wieku do 3 lat. Dostarczony sprzęt musi być pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Wyposażenie musi posiadać stosowne certyfikaty, atesty, aprobaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP.
7) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia kompletny posiadający wszelkie kable, materiały eksploatacyjne, podzespoły itp. niezbędne do jego prawidłowego użytkowania, gotowy do uruchomienia i użytkowania bez dodatkowych nakładów i zakupów.
8) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia wraz ze sprzętem instrukcji obsługi sprzętu w języku polskim oraz kart gwarancyjnych do poszczególnych urządzeń wydanych przez producenta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

32324600-6 - Telewizory cyfrowe

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

42514200-4 - Elektrostatyczne urządzenia do oczyszczania powietrza i gazu

39221130-7 - Pojemniki na żywność

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

4.5.5.) Wartość części: 40650,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53617,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282745,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53617,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 526580763

7.3.3) Ulica: Warszawska 151

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-547

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53617,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2024-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy