po terminietermin 2026-01-08 00:59
Przetarg nieograniczony PN/68DzOL/12/2025 na dzierżawę analizatora głównego i analizatora back-up do badań z zakresu koagulologii wraz z dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 806301-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-12-04
- Termin
- 2026-01-08 00:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastoweOdczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjneAnalizatory
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.