„Modernizacja (remont) pomieszczeń laboratorium w budynku A "Szpitala Powiatowego we Wrześni”
"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00657290
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00657290/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-17 09:58
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e150e4c-f911-4741-a2e5-97e9f07bca5d
- Identyfikator
- 7891692746
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657290 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja (remont) pomieszczeń laboratorium w budynku A "Szpitala Powiatowego we Wrześni”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300706140
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Września
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kjedraszak@szpitalwrzesnia.home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalwrzesnia.home.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_wrzesnia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja (remont) pomieszczeń laboratorium w budynku A "Szpitala Powiatowego we Wrześni”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e150e4c-f911-4741-a2e5-97e9f07bca5d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657290
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553249
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA-381-25/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja (remont) pomieszczeń laboratorium w istniejącym budynku (stara część) „Szpitala Powiatowego we Wrześni” Sp. z o. o. zlokalizowanego przy ul. Słowackiego 2 na działce nr 1557/6, obręb Września.
Remont (modernizacja) obejmuje część parteru budynku w zakresie prac niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania laboratorium.
Zakres prac obejmuje m.in.:
Roboty przygotowawcze,
Roboty wykończeniowe,
Stolarkę,
Instalacje sanitarne,
Instalacje wodociągowe,
Instalacje kanalizacji sanitarnej,
Instalacje centralnego ogrzewania,
Instalację wentylacyjne,
Instalacje klimatyzacji,
Instalacje elektryczne.
Szczegółowe wymagania dla realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz nie ma możliwości zwiększenia kwoty na finansowanie zamówienia, postępowanie unieważnia się bez przeprowadzania wyboru najkorzystniejszej oferty.| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |