Wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji centralnego ogrzewania z kotłem kondensacyjnym opalanym gazem w lokalach mieszkalnych.
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00657362
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00657362/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-17 10:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fe977af-3975-4e17-8ba0-b10729d7b92f
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania systemów grzewczychRoboty instalacyjne gazowe
Wykonawcy
4 przyznane
KAROL SŁOMSKIGniew, PL · lot 0
414 720 PLNKAROL SŁOMSKIGniew, PL · lot 1
133 488 PLNKAROL SŁOMSKIGniew, PL · lot 2
92 664 PLNKAROL SŁOMSKIGniew, PL · lot 3
41 029,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657362 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji centralnego ogrzewania z kotłem kondensacyjnym opalanym gazem w lokalach mieszkalnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.sz@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/181153/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji centralnego ogrzewania z kotłem kondensacyjnym opalanym gazem w lokalach mieszkalnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fe977af-3975-4e17-8ba0-b10729d7b92f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657362
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571890
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OS.2616.455.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 706255,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonania robót polegających na likwidacji węglowego źródła ciepła na rzecz źródła ekologicznego – gazowego i wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej z kotłem kondensacyjnym opalanym gazem w lokalach mieszkalnych w Szczecinie i Stargardzie.4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 406631,34 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonania robót polegających na likwidacji węglowego źródła ciepła na rzecz źródła ekologicznego – gazowego i wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej z kotłem kondensacyjnym opalanym gazem w lokalach mieszkalnych w Koszalinie i Kołobrzegu.4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 169198,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonania robót polegających na likwidacji węglowego źródła ciepła na rzecz źródła ekologicznego – gazowego i wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej z kotłem kondensacyjnym opalanym gazem w lokalach mieszkalnych w Dziwnowie.4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 92110,57 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonania robót polegających na likwidacji węglowego źródła ciepła na rzecz źródła ekologicznego – gazowego i wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej z kotłem kondensacyjnym opalanym gazem w lokalach mieszkalnych w Wałczu.4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 38315,58 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414720,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 532327,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414720,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-TECH Karol Słomski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932121532
7.3.4) Miejscowość: Gniew
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414720,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133488,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 247605,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 133488,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-TECH Karol Słomski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932121532
7.3.4) Miejscowość: Gniew
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 133488,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92664,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127616,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92664,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-TECH Karol Słomski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932121532
7.3.4) Miejscowość: Gniew
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92664,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41029,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63808,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41029,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-TECH Karol Słomski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932121532
7.3.4) Miejscowość: Gniew
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41029,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |