Zakup samochodu służbowego do transportu mniej niż 10 osób dla Wspólnoty Dziecięcej Gromadka przy ulicy Fredry 47, 57-400 Nowa Ruda.
Zespół Koedukacyjnych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych typu socjalizacyjnego " Wspólnota Dziecięca Gromadka"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00657468
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00657468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-17 10:26
- Lokalizacja
- Nowa Ruda, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42e88c76-e1b9-4d55-a482-d2a93c3acb51
- Identyfikator
- 8851011166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657468 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu służbowego do transportu mniej niż 10 osób dla Wspólnoty Dziecięcej Gromadka przy ulicy Fredry 47, 57-400 Nowa Ruda.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Koedukacyjnych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych typu socjalizacyjnego " Wspólnota Dziecięca Gromadka"
1.3.) Oddział zamawiającego: Wspólnota Dziecięca Gromadka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000230409
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksandra Fredry
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Ruda
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 872 24 34
1.5.8.) Numer faksu: 74 872 24 34
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wdgromadka_sekretariat@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dd-nowaruda.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42e88c76-e1b9-4d55-a482-d2a93c3acb511.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu służbowego do transportu mniej niż 10 osób dla Wspólnoty Dziecięcej Gromadka przy ulicy Fredry 47, 57-400 Nowa Ruda.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42e88c76-e1b9-4d55-a482-d2a93c3acb51
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062271/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup samochodu służbowego do transportu mniej niż 10 osób dla Wspólnoty Dziecięcej Gromadka przy ulicy Fredry 47, 57-400 Nowa Ruda
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596768
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu osobowego w ramach zadania „Zakup samochodu służbowego”.
Szczegóły i zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę pojazdu zgodnie z wymaganiami przedstawionymi przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawcę samochodu o parametrach technicznych i wyposażeniu równoważnym do wskazanych w SWZ. Oznacza to, że oferta nie może dotyczyć samochodu o niższym standardzie i gorszych parametrach niż określono w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189420 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189420 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189420 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VipCar sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542432283
7.3.3) Ulica: Pużaka 6
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-273
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189420 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
okres gwarancji 48 miesięcy oraz 3 bezpłatne serwisy gwarancyjne| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |