„KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI KRYTEGO BASENU GMINNEGO CENTRUM KULTURY I SPORTU W ŻAROWIE W OKRESIE OD 01.01.2025 R. DO 31.12.2025 R.”

GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00657543
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00657543/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-17 10:43
Lokalizacja
Żarów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f6f4261d-7b2d-4b71-8f56-d70427b517de
Identyfikator
8841086079
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania budynkówUsługi w zakresie sprzątania i odkażaniaUsługi w zakresie odkażania urządzeńUsługi czyszczenia okienUsługi sprzątania biur

Wykonawcy

1 przyznane

ŁAD-KOMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL · lot 0
568 525,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657543 z dnia 2024-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI KRYTEGO BASENU
GMINNEGO CENTRUM KULTURY I SPORTU W ŻAROWIE W OKRESIE
OD 01.01.2025 R. DO 31.12.2025 R.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890323202

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 10a

1.5.2.) Miejscowość: Żarów

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-130

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 8580 753

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@centrum.zarow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.centrum.zarow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6f4261d-7b2d-4b71-8f56-d70427b517de

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI KRYTEGO BASENU
GMINNEGO CENTRUM KULTURY I SPORTU W ŻAROWIE W OKRESIE
OD 01.01.2025 R. DO 31.12.2025 R.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6f4261d-7b2d-4b71-8f56-d70427b517de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657543

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00545756/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI KRYTEGO BASENU GMINNEGO CENTRUM KULTURY I SPORTU W ŻAROWIE W OKRESIE OD 01.01.2025 DO 31.12.2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600735

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GCKIS.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 483144,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości w obiekcie basenu krytego Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Szczegółowy zakres został wskazany w Opisie Przedmiotu Zamówienia, będącym załącznikiem nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania

90920000-2 - Usługi w zakresie odkażania urządzeń

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 568525,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 662074,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 568525,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ład-Komplex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Handlowo - Usługowa Bogacz Ewa i Remigiusz Spółka Cywilna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271871791

7.3.3) Ulica: Energetyków 5

7.3.4) Miejscowość: Rybnik

7.3.5) Kod pocztowy: 44-200

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 568525,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wskazane kwoty złożonych ofert to kwoty brutto, zaś wartość zamówienia (483 144, 30 PLN) to kwota netto.
2024-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi