Sukcesywny zakup paliw płynnych dla Gminy Aleksandrów Łódzki
Gmina Aleksandrów Łódzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00657596
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00657596/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-17 10:52
- Lokalizacja
- Aleksandrów Łódzki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39360587-5537-45e1-b2ba-f53115cba8bf
- Identyfikator
- 7322134537
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657596 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywny zakup paliw płynnych dla Gminy Aleksandrów Łódzki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Aleksandrów Łódzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-070
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@aleksandrow-lodzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aleksandrow-lodzki.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywny zakup paliw płynnych dla Gminy Aleksandrów Łódzki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39360587-5537-45e1-b2ba-f53115cba8bf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657596
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne : art. 305 pkt 2 ustawy Pzp - Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione;
Uzasadnienie faktyczne:
W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym bez negocjacji na Sukcesywny zakup paliw płynnych dla Gminy Aleksandrów Łódzki (Nr. ZP.271.18.2024) nie złożono żadne oferty. Postępowanie zostało unieważnione. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-704b9bcf-1223-4ec7-8af9-2c93f1e87ea1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest sukcesywny zakup paliw : benzyny bezołowiowej (Pb-95) , oleju napędowego(ON) oraz gazu (LPG) dla:
a) pojazdów należących do Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim,
b) pojazdów Ośrodka Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Łódzkim,
c) pojazdów Jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki z zapewnieniem bezgotówkowego rozliczania transakcji w systemie elektronicznych kart paliwowych.
2. Przedmiotem umowy jest zakup:
a) benzyny bezołowiowej (Pb-95) – w szacowanej ilości 11 306,00 litrów,
b) oleju napędowego (ON) - w szacowanej ilości 52 698,00 litrów,
c) gazu (LPG) - w szacowanej ilości 2 713,00 litrów.
3. Wskazane powyżej paliwa muszą spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. poz. 1018) oraz wymogi określone w normach PN-EN 590, PN-EN 589 i PN-EN 228 lub równoważnych.
4. Ilość paliwa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej ilości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego.
5. Wykonawca zapewni Zamawiającemu dostęp do stacji dystrybucji paliw na terenie całego kraju we wszystkie dni miesiąca, 24 godziny na dobę z zastrzeżeniem, że co najmniej 1 stacja paliw musi znajdować się w odległości nie większej niż 3 km od siedziby Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim (Plac Kościuszki 2).
6. Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez doraźne, bezgotówkowe tankowanie do samochodów służbowych Urzędu Miejskiego, Ośrodka Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Łódzkim oraz do samochodów pożarniczych OSP z terenu gminy Aleksandrów Łódzki za pomocą elektronicznych kart paliwowych wystawionych dla każdego pojazdu osobno oraz do sprzętu silnikowego, pojemników i innych pojazdów za pomocą elektronicznych kart paliwowych wystawionych na Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, tzw. "na okaziciela".
Termin realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje okres 24 miesiące od dnia 01.01.2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)
09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Circle K Polska Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7790001083
7.3.3) Ulica: ul. Puławska 86
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-603
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392742,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |