„Rozbudowa kanalizacji przy ul. Kopernika i ul. Reymonta”

GMINA I MIASTO RUDNIK NAD SANEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00657703
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00657703/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-17 11:08
Lokalizacja
Rudnik nad Sanem, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c1a03d9-0ffe-4305-b8e4-5d147ce54f85
Identyfikator
6020008858
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657703 z dnia 2024-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa kanalizacji przy ul. Kopernika i ul. Reymonta”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO RUDNIK NAD SANEM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409465

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 40

1.5.2.) Miejscowość: Rudnik nad Sanem

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-420

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 158761002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rudnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rudnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c1a03d9-0ffe-4305-b8e4-5d147ce54f85

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa kanalizacji przy ul. Kopernika i ul. Reymonta”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c1a03d9-0ffe-4305-b8e4-5d147ce54f85

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657703

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035148/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Rozbudowa kanalizacji przy ul. Kopernika i ul. Reymonta

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPF.271.41.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Rozbudowa kanalizacji przy ul. Kopernika i ul. Reymonta”.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia:
4.2.1. Zadanie 1: Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Kopernika w Rudniku nad Sanem:
a) roboty pomiarowe, rozbiórkowe i ziemne,
b) roboty rozbiórkowe,
c) roboty ziemne,
d) odwodnienie wykopów,
e) roboty montażowe:
 przygotowanie podłoża pod rury i studnie,
 montaż rur i studni,
 wykonanie przewiertów i montaż rur ochronnych,
f) wykonanie prób i kamerowanie,
g) zagospodarowanie terenu pompowni,
h) odtworzenie nawierzchni,
i) inne roboty niezbędne do wykonania przedmiotu zmówienia.

4.2.2. Zadanie 2: Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Reymonta w Rudniku nad Sanem:
a) roboty pomiarowe, rozbiórkowe i ziemne,
b) roboty rozbiórkowe,
c) roboty ziemne,
d) roboty montażowe:
 przygotowanie podłoża pod rury i studnie
 montaż rur i studni,
 montaż sieci ciśnieniowej i pompowni,
 wykonanie przewiertów i montaż rur ochronnych,
e) wykonanie prób,
f) odtworzenie nawierzchni,
g) roboty montażowe dotyczące instalacji elektrycznej do pompowni,
h) inne roboty niezbędne do wykonania przedmiotu zmówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 189 500,00 zł brutto.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 545751,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 842550,00 PLN

2024-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane