259/2024 Mieszanka paszowa dla tuczników SK-2 w ilości 15 ton

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00657723
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00657723/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-17 11:11
Lokalizacja
Pawłowice, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6552a83e-b6c4-48dd-a6b8-102582c356c5
Identyfikator
6750002130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pasza dla zwierząt

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657723 z dnia 2024-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
259/2024 Mieszanka paszowa dla tuczników SK-2 w ilości 15 ton

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice

1.3.) Oddział zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 ZD Pawłowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079728

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mielżyńskich 14

1.5.2.) Miejscowość: Pawłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-122

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdpawlowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdpawlowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6552a83e-b6c4-48dd-a6b8-102582c356c5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


rolnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

259/2024 Mieszanka paszowa dla tuczników SK-2 w ilości 15 ton

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6552a83e-b6c4-48dd-a6b8-102582c356c5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657723

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637860

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 259/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mieszanka paszowa dla tuczników SK-2 w ilości 15 ton.
Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT.
Mieszanka w formie granulatu o średnicy granul 3-4 mm luzem. Dostawa samochodem pozwalającym rozładunek pneumatyczny (transport na wysokość do 10 m).
Termin ważności do spożycia min. 4 miesiące od daty produkcji. W ofercie należy podać nazwę producenta pasz.
Parametry jakościowe:

Składniki mieszanki %
Pszenica 20
Jęczmień 20
Pszenżyto 30
Śruta sojowa 13
Pozostałe* 17
Razem 100
* produkty uboczne (typu pszenmiks, otręby pszenne), składniki mineralne, witaminy, aminokwasy, enzymy paszowe (fitaza, ksylanaza), olej roślinny, przeciwutleniacz)
Deklarowana zawartość w 1 kg mieszanki: w 1 kg
Energia metaboliczna MJ 12,8
Białko surowe g 155
Lizyna g 8,0
Metionina+cystyna g 4,8
Treonina g 5,2
Tryptofan g 1,5
Wapń g 6,0
Fosfor g 4,0
Sód g 1,5
Żelazo mg 100
Mangan mg 40
Cynk mg 130
Miedź mg 20
Jod mg 1
Selen mg 0,3
Witamina A j.m. 6500
Witamina D3 j.m. 2000
Witamina E mg min. 60
Witamina K3 mg 3
Witamina B1 mg 1,5
Witamina B2 mg 5
Witamina B6 mg 3
Witamina B12 mg 0,025
Biotyna mg 0,1
Kwas pantotenowy mg 12,5
Niacyna mg 25
Kwas foliowy mg 0,4
Chlorek choliny mg 300
Fitaza +
Ksylanaza +
Przeciwutleniacz +


Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu.
Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego.
Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15700000-5 - Pasza dla zwierząt

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2024-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy