Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach siłowni i fitness na poziomie 100 oraz w pomieszczeniach biurowych na poziomie 200 w budynku Centrum Sportu i Rekreacji
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00657767
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00657767/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-17 11:17
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04f3f4be-cf7d-4aab-9983-5db5c9c9c9d4
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657767 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach siłowni i fitness na poziomie 100 oraz w pomieszczeniach biurowych na poziomie 200 w budynku Centrum Sportu i Rekreacji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.5.8.) Numer faksu: 7412250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach siłowni i fitness na poziomie 100 oraz w pomieszczeniach biurowych na poziomie 200 w budynku Centrum Sportu i Rekreacji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04f3f4be-cf7d-4aab-9983-5db5c9c9c9d4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657767
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602662
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/161/2024/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 66000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wspólny Słownik Zamówień: CPV 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Wykonanie dokumentacji projektowej "Wykonanie Instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach siłowni i fitness na poziomie 100 oraz w pomieszczeniach biurowych na poziomie 200
w budynku Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni".
2. Sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych.
W projektowaniu w/w instalacji uwzględnić należy montaż niżej wymienionych urządzeń posiadanych przez Zamawiającego:
" jednostki wewnętrzne Fujitsu ASYA-018 GBCH - 4 szt. (jednostki ścienne)
" jednostki wewnętrzne Fujitsu AVXB-014 GLEH - 4 szt. (jednostki kasetonowe)
" jednostkę zewnętrzną Fujitsu AJY090LELBH - 1 szt.
Parametry pomieszczeń :
" pomieszczenia siłowni i fitness mają powierzchnie ok. 250 m2 oraz kubaturę ok. 961,00 m3
" pomieszczenia biurowe mają powierzchnie ok. 205,00 m2 oraz kubaturę ok. 671,00 m3
Wyżej wymienione pomieszczenia wyposażone są w instalację wentylacji mechanicznej.
W pomieszczeniach siłowni oraz fitness instalacji aklimatyzacji pełniła będzie funkcje chłodzenia, natomiast w pomieszczeniach biurowych funkcje chłodzenia i grzania.
I. Zakres zamówienia obejmuje :
a. Zaprojektowanie instalacji klimatyzacji dla pomieszczeń siłowni i fitness na poziomie 100 branży sanitarnej
i konstrukcyjnej (w przypadku konieczności wykonania otworów przez elementy nośne budynku).
b. Zaprojektowanie instalacji klimatyzacji dla pomieszczeń biurowych na poziomie 200 branży sanitarnej i konstrukcyjnej (w przypadku konieczności wykonania otworów przez elementy nośne budynku),
c. Inne nie wymienione powyżej prace niezbędne do prawidłowego wykonania robót budowlanych.
Zamówienie nie obejmuje wykonania projektu instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia instalacji klimatyzacji.
II. W ramach zamówienia wykonać należy :
a. Projekt wykonawczy branży konstrukcyjnej - 4 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna
b. Projekt wykonawczy branży sanitarnej - 4 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna
c. STWiORB - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna
d. Przedmiar robót - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna
e. Kosztorys inwestorski - 2 egz. w wersji papierowej oraz wersja elektroniczna
f. Inne niewymienione powyżej opracowania wymagane przepisami prawa, normami niezbędnych do uzyskania pozwolenia/zgłoszenia na budowę i prawidłowego wykonania robót budowlanych.
III. Zakres i forma Projektu musi uwzględniać wymagania wynikające z obowiązujących w tym zakresie przepisów:
a. Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2021 poz. 2454),
b. Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym,
c. Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.),
d. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. 2019 poz. 1065 z późn. zm.),
e. Ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych (teks jedn. Dz. U. 2024 poz. 1320 z późn. zm.),
IV. Termin realizacji zamówienia:
Projekt wykonawczy, Kosztorys inwestorski, przedmiar robót i STWiORB: 1 miesiąc licząc od dnia zawarcia umowy.
V. Umowa o pracę - Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy posiadania osób zatrudnionych na umowę o pracę zgodnie z art. 29 ust. 3a PZP i art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1502, z późn. zm.).
Przepis art. 29 ust. 3 a pzp nie wymaga bezwzględnego zamieszczania w umowach o udzielenie zamówienia zapisu o konieczności zatrudniania pracowników. Dotyczy on jedynie sytuacji gdy wykonywane roboty lub świadczone usługi mają dotyczyć czynności które z natury są czynnościami pracowniczymi [ w ramach stosunku pracy ] .
W kontekście powyższych zlecenie przez wykonawcę sporządzenia dokumentacji projektowej dalszemu podwykonawcy polegające de facto na wytworzeniu utworu w sensie prawa autorskiego, w czasie i miejscu nie kontrolowanym [aby w terminie umówionym] oraz bez kierownictwa kogokolwiek nie jest stosunkiem pracy i nie wymaga zamieszczania klauzuli społecznej w ogłoszeniu o zamówieniu.
Zgodnie z kodeksem pracy art. 22. "§ 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje
się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem".
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60270,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49200 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adnil Linda Weber
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911443408
7.3.3) Ulica: Wiosny Ludów
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-459
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |