„Obóz zimowy dla dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego”

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM Z SIEDZIBĄ W ORNECIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00657802
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00657802/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-17 11:22
Lokalizacja
Orneta, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7239dba-a358-4969-9d1b-c585417ae78d
Identyfikator
7431652018
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie obozowisk dla dzieciUsługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657802 z dnia 2024-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Obóz zimowy dla dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM Z SIEDZIBĄ W ORNECIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510831137

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Orneta

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-130

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 55 2424358

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@powiatlidzbarski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pcprorneta.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lidzbarski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wsparcie systemu pieczy zastępczej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Obóz zimowy dla dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7239dba-a358-4969-9d1b-c585417ae78d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657802

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00309550/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Obóz zimowy dla dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej połączone z warsztatami rozwijającymi umiejętności interpersonalne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FEWM.09.09-IZ.00-0012/23, Priorytet 9: Włączanie i integracja EFS+ Działanie 9.9: System pieczy zastepczej pn. "Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642064

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie obozu zimowego dla dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej połączone z warsztatami rozwijającymi umiejętności interpersonalne – uczestników projektu „Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego”.
Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części i obejmuje zorganizowanie wyjazdu:
Obóz zimowy dla 28 osób - dzieci i młodzieży w wieku szkolnym z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej, w jednym turnusie 10 dniowym (9 noclegów).
Termin wypoczynku: od 25.01.2025 r. do 08.02.2025 r.
Lokalizacja wypoczynku: województwo warmińsko - mazurskie

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zwiększenia liczby uczestników obozu, przy czym ostateczna wysokość wynagrodzenia zostanie ustalona na podstawie faktycznej liczby osób uczestniczących w obozie. Wartością zamówienia będzie iloczyn liczby osób faktycznie uczestniczących w wypoczynku i podanej przez Wykonawcę ceny organizacji obozu dla 1 osoby brutto. W przypadku gdy liczba zgłoszeń dzieci i młodzieży do uczestniczenia w obozie zimowym będzie niewystarczająca, dla realizacji celu umowy, Zamawiający ma prawo odstąpienia od umowy, bez roszczeń odszkodowawczych ze strony Wykonawcy. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zaistnieniu takiej sytuacji w terminie do 1 tygodnia przed planowanym turnusem.

Usługi powinny być świadczone z należyta starannością i zachowaniem najwyższych standardów.
Z uwagi na fakt, iż zamówienie dotyczy pracy z dziećmi i młodzieżą, zgodnie z ustawą z dnia 13 maja 2016 roku o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (Dz.U.
z 2024 r. poz. 560 ze zm.) Zamawiający nie dopuszcza realizacji zamówienia przez osobę figurującą w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Osoby wskazane
do wykonania zamówienia zostaną zweryfikowane na etapie postępowania przez Zamawiającego
(na podstawie wykazu osób) w ww. Rejestrze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w związku z prowadzonym postępowaniem w trybie podstawowym bez negocjacji na „Świadczenie usług specjalistycznych w ramach projektu pn. „Obóz zimowy dla dzieci
z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej w ramach projektu pn. Wsparcie i Rozwój Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatu Lidzbarskiego”, w terminie składania ofert
tj. do dnia 17.12.2024 r. do godz. 09:00 wpłynęła 1 oferta. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia 83.824,00 zł (słownie: osiemdziesiąt trzy tysiące osiemset dwadzieścia cztery złote).
Oferta nr 1 – Sebastian Cienkosz MAŁOPOLSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI, MCP,
Włóczykij
ul. Zakopiańska 58
30-418 Kraków
Cena oferty: 139.356,00 zł (słownie: sto trzydzieści dziewięć tysięcy trzysta pięćdziesiąt sześć złotych 00/100)

Czas podstawienia autobusu zastępczego w dniu rozpoczęcia wyjazdu: do 1 godziny

Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Powyższe okoliczności wskazują na unieważnienie postępowania z powodu nie wystarczających środków finansowych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2024-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi