Dostawa fabrycznie nowego systemu- urządzenia dyskowego kopii zapasowych z usługami towarzyszącymi
URZĄD MIEJSKI W MIELCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00657831
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00657831/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-17 11:27
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1dc787c-3dd5-4bb4-a540-8b3f60d9e104
- Identyfikator
- 8171003251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00657831 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego systemu- urządzenia dyskowego kopii zapasowych z usługami towarzyszącymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W MIELCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.mielec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mielec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.um.mielec.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego systemu- urządzenia dyskowego kopii zapasowych z usługami towarzyszącymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1dc787c-3dd5-4bb4-a540-8b3f60d9e104
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657831
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044358/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.13 Dostawa fabrycznie nowego systemu - urządzenia dyskowego kopii zapasowych z usługami towarzyszącymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571973
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.52.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego systemu-urządzenia dyskowego kopii zapasowych z usługami towarzyszącymi.
2.Charakterystyka przedmiotu zamówienia:
1)Dostarczenie fabrycznie nowego systemu - urządzenia dyskowego kopii zapasowych;
2)Wdrożenie i uruchomienie produkcyjne systemu – urządzenia dyskowego kopii zapasowych obejmujące: dostawę, montaż, uruchomienie urządzenia dyskowego kopii zapasowych ;
3)Zapewnienie gwarancji producenta dla systemu – urządzenia dyskowego kopii zapasowych przez okres min. 36 miesięcy;
4)Przeprowadzenie szkolenia - instruktażu z konfiguracji dostarczonego systemu-urządzenia dla pracowników w wymiarze 6 godzin (podzielony na 2 dni po 3 godziny) w siedzibie urzędu;
5)Zapewnienie wsparcia serwisowego i pomocy technicznej w siedzibie Zamawiającego dla dostarczonego systemu-urządzenia w wymiarze 24 godzin na okres 12 miesięcy przez inżyniera wykonawcy.
3.Szczegółowe zestawienie poszczególnych rodzajów usług i dostaw zawiera dołączony do niniejszej IDW kosztorys ofertowy, stanowiący załącznik nr 1A. Ponadto szczegółowe wykonanie niniejszego przedmiotu zamówienia zostało przedstawione i zawarte w Rozdziale II i III niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238578,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343170,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238578,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: System Data Sp. zo .o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8172031249
7.3.3) Ulica: ul. Sienkiewicza 42
7.3.4) Miejscowość: Mielec
7.3.5) Kod pocztowy: 39-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238578,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |