po terminietermin 2026-01-21 00:59
EZ.271.211.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych - płyny dożylne, preparaty do żywienia wewnątrzjelitowego i pozajelitowego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 840019-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-12-17
- Termin
- 2026-01-21 00:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Płyny dożylneSpecjalne produkty odżywczeProdukty farmaceutycznePreparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.