Nadzór autorski systemu informatycznego Infomedica/AMMS dla potrzeb SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie
SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00658073
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00658073/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-17 12:07
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6fd12f87-e658-4b73-9c59-ad640f059926
- Identyfikator
- 9491763544
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00658073 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór autorski systemu informatycznego Infomedica/AMMS dla potrzeb SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151586247
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mirowska 15
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp3@zsm.czest.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsm.czest.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zsm-czest.logintrade.net/zapytania_email,183462,c94d723cb611784ef81497fa04fda1ca.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nadzór autorski systemu informatycznego Infomedica/AMMS dla potrzeb SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fd12f87-e658-4b73-9c59-ad640f059926
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00658073
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00223835/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Nadzór autorski oprogramowania AMMS/Infomedica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631130
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MSZ/ZP/TP/21/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 306000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest nadzór autorski systemu informatycznego Infomedica/AMMS; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia i projekt umowy - załączniki do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |