Dostawa fabrycznie nowej łodzi motorowej hybrydowej kategorii R-2 dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00658266
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00658266/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-17 12:41
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab4fba5c-de5c-4aa3-a74d-e35aad8f1271
- Identyfikator
- 8510309692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00658266 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowej łodzi motorowej hybrydowej kategorii R-2 dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810903040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Małopolska 47
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-515
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 47 78 11 404
1.5.8.) Numer faksu: 47 78 11 477
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@sc.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zachodniopomorska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10258621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowej łodzi motorowej hybrydowej kategorii R-2 dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab4fba5c-de5c-4aa3-a74d-e35aad8f1271
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00658266
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103710/58/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.28 Dostawa fabrycznie nowej łodzi motorowej hybrydowej kategorii R-2 dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00622293
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ-2380-126/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406504,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej łodzi motorowej hybrydowej kategorii R-2
dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
2. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone
w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
3. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również:
- marki, modelu, roku produkcji łodzi;
- marki, modelu, silnika zaburtowego;
- maksymalnej mocy netto silnika (w KW);
- gwarancji na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne łodzi bez limitu motogodzin;
- gwarancji na silnik zaburtowy łodzi bez limitu motogodzin.
4. Zamawiający wymaga, aby dostarczona łodź w ramach umowy był fabrycznie nowa wyprodukowana
w roku 2024, wolna od wad technicznych i prawnych, dopuszczona do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będące przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia.
5. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres)
dla zaproponowanej łodzi na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument.
6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
7. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
8. Główny kod CPV 34521300-8, opis CPV policyjne łodzie patrolowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34521300-8 - Policyjne łodzie patrolowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499380,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499380,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499380,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPORTIS SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191726929
7.3.3) Ulica: ul. Na Dambnik 22, Bojano
7.3.4) Miejscowość: Koleczkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-207
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499380,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |