Wykonanie rozbiórki hali oraz infrastruktury towarzyszącej zlokalizowanych w Czołowie ul. Leśna działka nr 239/4
WODOCIĄGI KÓRNICKIE I USŁUGI KOMUNALNE WODKOM KÓRNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00659074
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00659074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-17 15:32
- Lokalizacja
- Kórnik, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30b26e62-61f2-4381-a220-9f6b4ab997f3
- Identyfikator
- 7851004711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00659074 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie rozbiórki hali oraz infrastruktury towarzyszącej
zlokalizowanych w Czołowie ul. Leśna działka nr 239/4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WODOCIĄGI KÓRNICKIE I USŁUGI KOMUNALNE WODKOM KÓRNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: WODKOM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630283964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 71C
1.5.2.) Miejscowość: Kórnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-035
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: +48 618170272
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wodkom@wodkom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wodkom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-30b26e62-61f2-4381-a220-9f6b4ab997f31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka wodna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie rozbiórki hali oraz infrastruktury towarzyszącejzlokalizowanych w Czołowie ul. Leśna działka nr 239/4
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30b26e62-61f2-4381-a220-9f6b4ab997f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00659074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046234/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie rozbiórki hali oraz infrastruktury towarzyszącej zlokalizowanych w Czołowie ul. Leśna działka nr 239/4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593840
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: W-ZP.3410.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 220000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Postępowanie prowadzone jest pod nazwą: Wykonanie rozbiórki hali oraz infrastruktury towarzyszącej zlokalizowanych w Czołowie ul. Leśna działka nr 239/4.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera OZP - opis przedmiotu zamówienia – zał. Nr 2a do 2d oraz Zał. nr 3 do SWZ).
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
5. Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających z art. 67 ust. 1 pkt 7 uPzp.
6. Wykonawca jest obowiązany wykonać zamówienie z zachowaniem dostępności dla osób niepełnosprawnych.
Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę 270600,00 zł brutto.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122877 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424350 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122877 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. MATPOL Mateusz Sroczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822044932
7.3.3) Ulica: Owocowa 9A
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-306
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122877 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |