I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. P. Skargi 2 – modernizacja budynku – etap 3
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00659093
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00659093/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-17 15:36
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8d97eba-7b1b-4165-91f1-b1ed3d14727d
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00659093 z dnia 2024-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. P. Skargi 2 – modernizacja budynku – etap 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10120831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. P. Skargi 2 – modernizacja budynku – etap 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8d97eba-7b1b-4165-91f1-b1ed3d14727d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00659093
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010903/34/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. P. Skargi 2 - modernizacja budynku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00581396
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.115.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji budynku I Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi w Krośnie przy ul. P. Skargi 2, Obręb Śródmieście działka nr 2503. Obiekt jest wpisany do gminnej ewidencji zabytków Miasta Krosna.
Zakres robót obejmuje remont elewacji w zakresie sterczyn ceglano-kamiennych (od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej), wymianę poszycia dachu etap II wg dokumentacji projektowej wraz z wymianą okien połaciowych i montażem śniegołapów. Zadanie obejmuje również wykonanie remontu instalacji odgromowej,
Uwaga! Dodatkowo przewiduje się wymianę pokrycia ścian obserwatorium astronomicznego na blachę miedzianą wg aneksu do Projektu Budowlano-Wykonawczego uzgodnionego z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków – Delegatura w Krośnie – pismo znak: K-IRN.5152.38.2024.KH z dnia 10.06.2024 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonym do SWZ Projekcie Budowlanym obejmującym całość inwestycji tj. zakres robót będący przedmiotem niniejszego zamówienia oraz pozostały zakres do wykonania w oddzielnym zamówieniu, Projekcie wykonawczym, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarach robót budowlanych, robót instalacji elektrycznych.
Wykonawcy przygotowując ofertę muszą wziąć pod uwagę konieczność zapewnienia takiej organizacji robót, aby obiekt mógł funkcjonować bez przeszkód oraz fakt prawidłowego pod względem bezpieczeństwa zabezpieczenia terenu wykonywanych robót oraz jego zabezpieczenia przed dostępem osób trzecich (roboty będą prowadzone w obiekcie, który w roku szkolnym jest użytkowany). Prace budowlane będą prowadzone na czynnym obiekcie.
Zadanie podlega rozliczeniu kosztorysowemu i rozliczenie robót nastąpi według faktycznej ilości wykonania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1101479,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1611433,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1101479,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „BUDITREX” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842672051
7.3.3) Ulica: ul. Czajkowskiego 55C
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1101479,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |