Dostawa wyposażenia meblowego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy, z podziałem na części – II procedura

Zespół Żłobków m.st W-wy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00439578
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00439578/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-07-31 14:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6eefc3a5-2fa9-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
5213598403
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleMeble do przechowywaniaRóżne meble i wyposażenieMeble i wyposażenie kuchniRegałySzafy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00439578 z dnia 2024-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia meblowego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy, z podziałem na części – II procedura

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Żłobków m.st W-wy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142864986

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Belgijska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-511

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzl.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6eefc3a5-2fa9-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


opieka nad dzieckiem w wieku do lat 3

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia meblowego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy, z podziałem na części – II procedura

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6eefc3a5-2fa9-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439578

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046102/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa wyposażenia meblowego do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378485

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZ-IA-ZP.26.9.2024.AKA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 243728,13 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85620,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Dostawa mebli ze stali nierdzewnej i regałów magazynowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9.1B do SWZ.
Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 9.1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39173000-5 - Meble do przechowywania

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39141100-3 - Regały

4.5.5.) Wartość części: 43078,31 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Dostawa pozostałego wyposażenia meblowego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9.2B do SWZ.
Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 9.2A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39173000-5 - Meble do przechowywania

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39141100-3 - Regały

39141300-5 - Szafy

4.5.5.) Wartość części: 42541,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 17.07.2024 r. unieważniono przedmiotowe postępowanie w części nr 2 zamówienia na postawie art. 255 pkt 2 PZP zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”. W części nr 1 zamówienia zostało złożonych 6 oferty – wszystkie oferty zostały odrzucone.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37622,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405922,27 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 11.07.2024 r. unieważniono przedmiotowe postępowanie w części nr 2 zamówienia na postawie art. 255 pkt 2 PZP zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”. W części nr 2 zamówienia zostały złożone 3 oferty – wszystkie oferty zostały odrzucone.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39515,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156757,69 PLN

2024-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy