Wykonanie remontu nawierzchni dróg wewnętrznych placów oraz miejsc postojowych i chodnika na terenie Bazy I w Koszalinie przy ulicy Komunalnej 5 – etap I, etap II”.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00659494
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00659494/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-18 08:06
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8369d5e-dd80-4397-994e-478f291a2c0b
Identyfikator
6690505783
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I BUDOWLANYCH "INFRABUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL · lot 0
735 289,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00659494 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu nawierzchni dróg wewnętrznych placów
oraz miejsc postojowych i chodnika na terenie Bazy I w Koszalinie
przy ulicy Komunalnej 5 – etap I, etap II”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330253984

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komunalna 5

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-724

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 348-44-44

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pgk@pgkkoszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkkoszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1006216

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu nawierzchni dróg wewnętrznych placów
oraz miejsc postojowych i chodnika na terenie Bazy I w Koszalinie
przy ulicy Komunalnej 5 – etap I, etap II”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8369d5e-dd80-4397-994e-478f291a2c0b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00659494

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565895

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 52/AP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 684384,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu nawierzchni dróg wewnętrznych placów oraz miejsc postojowych i chodnika na terenie Bazy I w Koszalinie przy ulicy Komunalnej 5 – etap I, etap II. Istniejąca droga wewnętrzna na odcinku 30m posiada nawierzchnię z betonowej kostki brukowej, natomiast reszta drogi i całość placów posiada nawierzchnię z trylinki betonowej.
Istniejące miejsca postojowe oraz chodnik wykonane są z betonowej kostki brukowej typu Polbruk. Obecnie stan całej nawierzchni jest w złym stanie technicznym. Występują liczne zapadnięcia, pęknięcia oraz ubytki co powoduje zastoiny wód opadowych oraz dalszą degradację całej nawierzchni.Na terenie przeznaczonym pod remont znajduje się sieć energetyczna, sieć kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz sieć telekomunikacyjna.Szczegółowy zakres robót określony jest w Projekcie Technicznym oraz Przedmiarach Robót stanowiących załączniki do SWZ.Miejsce realizacji: Baza I, ul. Komunalna 5, Koszalin, działka numer 21/1; 22 obręb 0026 M. Koszalin. Wykonawca może zastosować materiały i urządzenia innego producenta o parametrach nie gorszych niż projektowane.Należy zastosować Geosiatkę z włókna szklano-węglowego 100 kN/m2 przesączoną asfaltem.Zamawiający nie wymaga realizacji odcinków próbnych. Zamawiający informuje, że na przewidziane przedmiotowym postępowaniem roboty remontowe nie są wymagane decyzje administracyjne.Zamawiający informuje, że teren pod wykonanie robót remontowych objętych przedmiotowym postępowanie zostanie przekazany jednorazowo w całości z zastrzeżeniem etapowania prac dla zachowania swobody ruch na terenie bazy.Zamawiający informuje, że teren bazy jest własnością PGK Spółki z o. o. w Koszalinie. W związku
z powyższym nie jest wymagane zajęcie pasa drogowego.
Zamawiający informuje, że na terenie objętym wykonaniem przedmiotowych robót remontowych nie są planowane inne roboty. Zamawiający informuje, że w trakcie przekazywania terenu pod wykonanie robót remontowych objętych przedmiotowym postępowanie Wykonawca zostanie poinformowany o przebiegu tras instalacji podziemnych. Koszt naprawy uszkodzonej instalacji ponosi Wykonawca. Zamawiający informuje, że nie wymaga dostarczenia i zainstalowania na terenie budowy urządzenia wagowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 735289,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 736988,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 735289,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych „INFRABUD” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 669-253-26-20

7.3.3) Ulica: Zwycięstwa 16

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-033

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 735289,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-18
2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane