Dostawy oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00659605
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00659605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-18 08:34
- Lokalizacja
- Olszanica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac79b798-72dc-49f7-bf29-ab0377dcc059
- Identyfikator
- 6881303352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00659605 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527485274
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olszanica 222
1.5.2.) Miejscowość: Olszanica
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-722
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134617460
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: os_olszanica@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac79b798-72dc-49f7-bf29-ab0377dcc0591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac79b798-72dc-49f7-bf29-ab0377dcc059
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00659605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00215962/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawy oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601648
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKw.2232.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są dostawy oleju opałowego lekkiego spełniającego parametry Polskiej Normy PN-C-96024:2020 lub normy równoważnej do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy w ilości 80 m3.
Termin realizacji zamówienia wynosi 12 miesięcy - od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Olej opałowy będący przedmiotem zamówienia musi spełniać następujące parametry jakościowe:
1) Gęstość w temperaturze 15 °C: max. 860,0 kg/m3;
2) Wartość opałowa: min. 42,6 MJ/kg;
3) Temperatura zapłonu: min. 56,0°C;
4) Lepkość kinematyczna w temperaturze 20°C: max. 6,000 mm2/s;
5) Skład frakcyjny:
-do temperatury 250°C destyluje: max. 65,0% (V/V),
-do temperatury 350°C destyluje: min. 85,0% (V/V);
6) Temperatura płynięcia: max. -20°C;
7) Pozostałość po koksowaniu z 10 % pozostałości destylacyjnej: max. 0,30% (m/m);
8) Zawartość siarki: max. 0,100% (m/m);
9) Zawartość wody: max. 200 mg/kg;
10) Zawartość zanieczyszczeń stałych: max. 24,0 mg/kg;
11) Pozostałość po spopieleniu: max. 0,010% (m/m).
Warunki realizacji przedmiotu zamówienia:
1. Szacunkowa ilość oleju opałowego, jaką zamawiający zamierza zakupić w okresie trwania umowy wynosi 80 m3. Zamawiający gwarantuje zakup 70% ilości towaru określonego powyżej. Natomiast zakup pozostałych 30% ilości towaru określonego powyżej będzie uzależniony od faktycznych potrzeb Zamawiającego występujących podczas obowiązywania umowy podpisanej z wybranym Wykonawcą. Z tego tytułu nie będą przysługiwały Wykonawcy żadne roszczenia poza roszczeniami o zapłatę za już dostarczony towar.
2. Wykonawca zapewnia dowóz przedmiotu zamówienia, na swoje ryzyko, transportem własnym do siedziby zamawiającego.
3. Koszt transportu musi być wliczony w cenę przedmiotu dostawy.
4. Forma płatności – polecenie przelewu po zrealizowaniu każdej partii dostaw. Termin płatności – 30 dni od daty wpływu prawidłowo wystawionej faktury do siedziby Zamawiającego.
5. Dostawy oleju opałowego będą realizowane do zbiorników o łącznej pojemności 39 m³ znajdujących się na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy. Jednorazowa dostawa będzie wynosiła co najmniej 18 m3 oleju opałowego. Dokładną ilość każdej partii dostaw oleju opałowego zamawiający będzie określał telefonicznie, faksem lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przedstawiciel wykonawcy potwierdzi realizację każdego z zamówień w terminie do jednego dnia roboczego od daty jego złożenia u Wykonawcy. W przypadku niepotwierdzenia przyjęcia zamówienia w terminie jednego dnia roboczego od jego złożenia, Zamawiający uzna złożone zamówienie za ważne. Dostawa oleju opałowego nastąpi w terminie do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Dostawy oleju opałowego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy odbywać się będą w uzgodnionych terminach w godzinach 8:00 – 14:00 z wyłączeniem sobót, niedziel oraz świąt.
6. W dniu dostawy oleju opałowego Wykonawca przekaże Zamawiającemu: dowód dostawy wydanej ilości oleju (wydruk poświadczający rzeczywistą ilość wydanego oleju), świadectwo jakości dostarczonego oleju opałowego wystawione przez jego producenta określające parametry jakościowe, kopię ważnego świadectwa legalizacji urządzenia pomiarowego cysterny (przepływomierza) dostarczającej olej opałowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316242,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 331859,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316242,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trans-Steyr Transport Towarowy Franciszek Krajewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 370105502
7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 43
7.3.4) Miejscowość: Baligród
7.3.5) Kod pocztowy: 38-606
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316242,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |