Dostawa multimedialnych pomocy dydaktycznych do Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie w ramach projektu pt. „Rozwijamy kompetencje - inwestujemy w przyszłość
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNEJ WODZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00659691
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00659691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-18 08:51
- Lokalizacja
- Czarna Woda, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7aafddb-350e-4fb0-8b97-b26cacec3a26
- Identyfikator
- 5921893254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia multimedialneKomputery osobisteMonitory dotykoweKomputer tabletPomoce dydaktycznePakiety oprogramowania edukacyjnego
Wykonawcy
2 przyznane
ŁUKASZ KREJAWielki Bukowiec, PL · lot 0
95 960 PLNŁUKASZ KREJAWielki Bukowiec, PL · lot 1
62 406,09 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00659691 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa multimedialnych pomocy dydaktycznych do Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie w ramach projektu pt. „Rozwijamy kompetencje - inwestujemy w przyszłość
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNEJ WODZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 22025455200000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 5
1.5.2.) Miejscowość: Czarna Woda
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-262
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@czarna-woda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zspczarnawoda.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czarna-woda.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa multimedialnych pomocy dydaktycznych do Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie w ramach projektu pt. „Rozwijamy kompetencje - inwestujemy w przyszłość2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7aafddb-350e-4fb0-8b97-b26cacec3a26
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00659691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00557865/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dostawa multimedialnych pomocy dydaktycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pn.: „Rozwijamy kompetencje - inwestujemy w przyszłość.” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Fundusze Europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589846
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 132889 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa multimedialnych pomocy dydaktycznych – zgodnie z Załącznikiem nr 1a do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213000-5 - Komputery osobiste
30231320-6 - Monitory dotykowe
30213200-7 - Komputer tablet
4.5.5.) Wartość części: 86579 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa podłogi interaktywnej wraz z akcesoriami i grami edukacyjnymi – zgodnie z Załącznikiem nr 1b do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.5.5.) Wartość części: 46310 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95960 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95960 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95960 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TeduExpert Łukasz Kreja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922065631
7.3.3) Ulica: Wielki Bukowiec 100
7.3.4) Miejscowość: Wielki Bukowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 83-220
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95960 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62406,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62406,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62406,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TeduExpert Łukasz Kreja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922065631
7.3.3) Ulica: Wielki Bukowiec 100
7.3.4) Miejscowość: Wielki Bukowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 83-220
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62406,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |