po terminietermin 2026-02-11 12:00
przetarg nieograniczony
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 35684-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-01-19
- Termin
- 2026-02-11 12:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL911, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 12/2026
- Identyfikator
- NIP: 5222838321
- Wysłano
- 2026-01-16
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem lotniczymUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.