Zakup i montaż agregatu prądotwórczego 400KVA 230/400V wraz z uruchomieniem i podłączeniem do sieci odbiorczej w układzie automatycznej pracy awaryjnej na potrzeby Sanatorium Uzdrowiskowego Przy Tężni

SANATORIUM UZDROWISKOWE "PRZY TĘŻNI" IM. DR JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU S.P.Z.O.Z.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00659779
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00659779/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-18 09:08
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ffd75639-0a30-4375-9960-86250ed689a6
Identyfikator
5562246200
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy prądnicowe

Wykonawcy

1 przyznane

PEZAL PRODUCT LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzejazdowo, PL · lot 0
253 050 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00659779 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż agregatu prądotwórczego 400KVA 230/400V wraz z uruchomieniem i podłączeniem do sieci odbiorczej w układzie automatycznej pracy awaryjnej na potrzeby Sanatorium Uzdrowiskowego Przy Tężni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SANATORIUM UZDROWISKOWE "PRZY TĘŻNI" IM. DR JÓZEFA KRZYMIŃSKIEGO W INOWROCŁAWIU S.P.Z.O.Z.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010625117

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przy Stawku 12

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przytezni.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przytezni.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przytezni

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i montaż agregatu prądotwórczego 400KVA 230/400V wraz z uruchomieniem i podłączeniem do sieci odbiorczej w układzie automatycznej pracy awaryjnej na potrzeby Sanatorium Uzdrowiskowego Przy Tężni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffd75639-0a30-4375-9960-86250ed689a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00659779

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025489/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup i montaż agregatu prądotwórczego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551503

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-14-2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiot zamówienia obejmuje „Zakup i montaż agregatu prądotwórczego 400 KVA, 230/400V wraz z uruchomieniem i podłączeniem do sieci odbiorczej
w układzie automatycznej pracy awaryjnej na potrzeby Sanatorium Uzdrowiskowego „Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z. z siedzibą przy ul. Przy Stawku 12” w poniższym zakresie:
a) Zakup agregatu prądotwórczego o mocy 400 kVA, 230/400V w obudowie wyciszonej, przystosowanego do pracy na zewnątrz o max ciśnieniu akustycznym Lpa (dla 7m) 72dB:
 praca ciągła w sytuacjach awaryjnych do 24godz. z max. obciążeniem do 310kW;
 elektroniczny regulator obrotów w klasie G3;
 automatyczny rozruch agregatu, oraz automatyczne przełączenie sieć- agregat
i z powrotem sieć;
 wyposażony w układ automatycznego ładowania akumulatorów oraz układ automatycznego podgrzewu bloku silnika;
 monitoring do kontroli pracy, karty do komunikacji GSM/GPRS;
 kolor obudowy agregatu piaskowy lub zbliżony do elewacji budynku stacji transformatorowej;
 agregat należy zamocować do istniejącej konstrukcji stalowej wystającej 30cm ponad dach stacji transformatorowej.
b) Dostosowanie istniejącej rozdzielni głównej NN do pracy w układzie SZR o obciążalności min. 630A.
c) W zakresie robót należy uwzględnić doprowadzenie kabli odpowiednich do obciążenia oraz mocy agregatu w tym kabli sterowniczych i zasilania potrzeb własnych.
d) Uzyskanie warunków na podłączenie do sieci w ENEA Operator w oparciu
o pełnomocnictwo zamawiającego wraz z opracowaniem niezbędnej dokumentacji.
e) Dostarczenie instrukcji ruchu i eksploatacji agregatu prądotwórczego.
f) Uruchomienie i przekazanie do eksploatacji urządzenia.

3.2. Istnieje możliwość zapoznania się z projektem wykonawczym- dokumentacją konstrukcyjną dla konstrukcji podporowej pod agregat- w siedzibie Zamawiającego.
3.3. Zaleca się po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym bądź pisemnym do przeprowadzenia wizji lokalnej w celu uzyskania wszelkich informacji koniecznych do właściwego przygotowania oferty. Kontakt telefoniczny- Kamil Szczepaniak- tel. 52 35 81 306.
3.4. Zamawiający wymaga minimum 24 miesięcy gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia.
3.5. Dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego zapewnia Wykonawca ponosząc koszty i ryzyko transportu.
3.6. Osoba do kontaktu w sprawie przedmiotu zamówienia- Kamil Szczepaniak tel. 52 35 81 306.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31121000-0 - Zestawy prądnicowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 253050,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370955,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 253050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pezal Product Line Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833165070

7.3.3) Ulica: Benzynowa 50

7.3.4) Miejscowość: Przejazdowo

7.3.5) Kod pocztowy: 83-021

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 253050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy