„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów Targowiska Miejskiego usytuowanego przy ulicy Targowej w Starachowicach, Miejskiej Hali Targowej „Galeria Skałka” (...)
Gmina Starachowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00659985
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00659985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-18 09:38
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e036874-4087-4771-844f-603faeae6940
- Identyfikator
- 6641909150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00659985 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów Targowiska Miejskiego usytuowanego przy ulicy Targowej w Starachowicach, Miejskiej Hali Targowej „Galeria Skałka” (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e036874-4087-4771-844f-603faeae69401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów Targowiska Miejskiego usytuowanego przy ulicy Targowej w Starachowicach, Miejskiej Hali Targowej „Galeria Skałka” (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e036874-4087-4771-844f-603faeae6940
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00659985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037335/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Odbiór odpadów komunalnych z Miejskiej Hali Targowej ,,Galeria Skałka'', na Targowisku Miejskim i Centrum Przedsiębiorczości ul. Zgodna 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497288
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.49.2024.HE
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 132957,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania zmieszanych odpadów komunalnych z terenów Targowiska Miejskiego przy ulicy Targowej w Starachowicach, Miejskiej Hali Targowej „Galeria Skałka” przy Alei Armii Krajowej 28 w Starachowicach oraz Centrum Przedsiębiorczości ul. Zgodna 2 w Starachowicach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
UWAGA!
Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie instalacji, w tym instalacji komunalnych, do których będzie przekazywać odpady odebrane z terenów Targowiska Miejskiego przy ulicy Targowej w Starachowicach, Miejskiej Hali Targowej „Galeria Skałka” przy Alei Armii Krajowej 28 w Starachowicach oraz Centrum Przedsiębiorczości ul. Zgodna 2 w Starachowicach, zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ.
Zamawiający przed podpisaniem umowy zastrzega sobie prawo sprawdzenia czy wybrany Wykonawca przygotowany jest do realizacji zamówienia w okresie wskazanym w projekcie umowy.
UWAGA!
Wykonawca przed popisaniem umowy przedstawi dokumenty potwierdzające spełnienie przez niego wymagań w zakresie realizacji zadania, obejmujące:
a) wpis do rejestru działalności regulowanej (RDR),
b) wpis do BDO,
c) zezwolenie na zbieranie odpadów, zezwolenie na przetwarzanie odpadów,
d) zezwolenie na transport odpadów lub wpis do rejestru (zgodnie z ustawą o odpadach),
e) kopie umów/umowy z instalacjami przetwarzania, odzysku, unieszkodliwiania
i składowania odpadów komunalnych.
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj.: z obsługą pojazdów komunalnych przystosowanych do zbiórki odpadów komunalnych i wywozu ich na miejsce składowania, zagospodarowania lub utylizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155628,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Wywóz Nieczystości Płynnych i Stałych Maciej Gwarek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 670179454
7.3.3) Ulica: Wola Korzeniowa 20
7.3.4) Miejscowość: Szydłowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 26-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |