Budowa oświetlenia w m. Lewków (Osiedle) na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski – etap II
Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00439645
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00439645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 14:46
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98190910-2fb8-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6181607268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00439645 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia w m. Lewków (Osiedle) na terenie Gminy
Ostrów Wielkopolski – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250680024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wrocławska 71A
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 598 52 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@ouid.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oswietlenie.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98190910-2fb8-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność wspomagająca transport lądowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia w m. Lewków (Osiedle) na terenie GminyOstrów Wielkopolski – etap II
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98190910-2fb8-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnieniem wyboru zamówienia z wolnej ręki jest okoliczność udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego oznaczonego nr 11/TP/2022 przeprowadzonego w 2022 roku w trybie podstawowym. Zamówienie jest udzielane przed upływem 3 lat od udzielenia zamówienie podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Podst. prawna - art. 305 pkt 1, 213 ust. 1 w zw. z art. 214 ust 1 pkt 7 oraz art. 217 ust. 1 Pzp
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-8e179e92-0cc0-11ed-8000-d680d39e541a
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 10/WR/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa linii kablowej oświetlenia drogowego w m. Lewków (Osiedle), Gm. Ostrów Wielkopolski w zakresie etapu II obejmująca:
- budowę linii kablowej oświetlenia o dł. około 750 m
- budowę słupów latarni (w ilości 19 szt.)
- montaż na latarniach opraw LED z systemem sterowania z abonamentem na 10 lat (w ilości 19 kpl.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166050 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "EUTRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300554798
7.3.3) Ulica: Chotów 24B
7.3.4) Miejscowość: Nowe Skalmierzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 63-460
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166050 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |