Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 ul. M. Strzody 4 - termomodernizacja i modernizacja budynków - dokumentacja projektowa (3)
Miasto Gliwice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00660087
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00660087/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-18 09:56
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57a7adfb-d279-4e55-98cc-d3ab2703311d
- Identyfikator
- 6311006640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660087 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 ul. M. Strzody 4 - termomodernizacja i modernizacja budynków - dokumentacja projektowa (3)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gliwice
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 21
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 238-55-30
1.5.8.) Numer faksu: 32 238-55-27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: za@um.gliwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gliwice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-57a7adfb-d279-4e55-98cc-d3ab2703311d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 ul. M. Strzody 4 - termomodernizacja i modernizacja budynków - dokumentacja projektowa (3)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57a7adfb-d279-4e55-98cc-d3ab2703311d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660087
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024813/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.34 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 ul. M. Strzody 4 - termomodernizacja i modernizacja budynków - dokumentacja projektowa (3)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589996
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZA.271.45.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 90778,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: "Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 ul. M.Strzody 4 - termomodernizacja i modernizacja budynków - dokumentacja projektowa (3)" tj.:
a) wykonanie dokumentacji w formie i ilości wskazanej we wzorze umowy;
b) złożenie właściwemu organowi administracji architektoniczno - budowlanej kompletnego wniosku (lub wniosków - jeżeli dotyczy) o udzielenie zgody na budowę lub wykonanie robót budowlanych w rozumieniu art.
28 i nast. Prawo budowlane (dalej: zgody budowlane),
c) złożenie właściwym organom i podmiotom wniosków o uzyskanie innych decyzji administracyjnych, uzgodnień oraz opinii niezbędnych do prawidłowego wykonania dokumentacji i robót budowlanych realizowanych na jej podstawie, wraz z ich uzyskaniem,
d) uzyskanie zgód budowlanej/budowlanych, o których mowa w lit. b),
e) pełnienie nadzorów autorskich w trakcie postępowania przetargowego na wybór wykonawcy robót budowlanych,
f) pełnienie nadzorów autorskich przy realizacji robót budowlanych,
g) opracowanie audytu energetycznego,
h) sporządzenie kompletnego wniosku o dofinansowanie zadania ze środków zewnętrznych (np. Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, dalej WFOSiGW, ze środków Unii Europejskiej lub innej jednostki wskazanej przez Zamawiającego).
Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia (zł brutto): 94.908,83
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 02.12.2024 r. do godz. 09:00 nie złożono żadnej oferty.| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |