Cyberbezpieczny samorząd - poprawa, podniesienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Godziszów – etap 1

GMINA GODZISZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00660131
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00660131/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-18 10:04
Lokalizacja
Godziszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b09c235-e098-482f-8945-5805c0916210
Identyfikator
8621575729
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Serwery komputeroweUrządzenia awaryjne i zabezpieczającePakiety oprogramowania zabezpieczającego

Wykonawcy

1 przyznane

ITBIOTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMikołów, PL · lot 0
98 787,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660131 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczny samorząd - poprawa, podniesienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Godziszów – etap 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GODZISZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Godziszów Trzeci 121A

1.5.2.) Miejscowość: Godziszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-302

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@godziszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.godziszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b09c235-e098-482f-8945-5805c0916210

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyberbezpieczny samorząd - poprawa, podniesienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Godziszów – etap 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b09c235-e098-482f-8945-5805c0916210

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660131

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00559295/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Cyberbezpieczny samorząd - poprawa, podniesienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Godziszów – etap 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584169

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.0721.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 368300 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Celem inwestycji jest zakupienie rozwiązań, które pozwolą zapewnić bezpieczeństwo wewnątrz sieci lokalnej jak również na styku sieci wewnętrznej z internetem. Zwiększenie bezpieczeństwa poprzez implementację rozwiązania typu NDR. Projekt przewiduje zakupienie dedykowanego serwera, który będzie stanowić platformę sprzętową dla infrastruktury podnoszącej cyberbezpieczeństwo. Serwer będzie wykorzystywany do uruchomienia narzędzia klasy EDR, obecnie posiadane środowisko nie posiada wystarczających zasobów, aby uruchomić systemy bezpieczeństwa (spełnienie lub uzupełnienie wymagań:W04,08,09,10,19,20,21,23,26). Zakup rozwiązań typu UPS w celu zapewnienia zasilania dla jednostki podczas wystąpienia awaryjnych sytuacji,

4.5.3.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98787,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98787,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98787,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITBIOTIC SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542825687

7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 65A/110A

7.3.4) Miejscowość: Mikołów

7.3.5) Kod pocztowy: 43-190

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98787,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-17
2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy