Opracowanie dokumentacji projektowej pn: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2519L na odc. od drogi powiatowej nr 2522L do drogi wojewódzkiej nr 743”
Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00660219
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00660219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-18 10:17
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdf4e7e8-78f9-4221-9034-51d303e5e2e6
- Identyfikator
- 7162272436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660219 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej pn: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2519L na odc. od drogi powiatowej nr 2522L do drogi wojewódzkiej nr 743”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Składowa 1a
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzd.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzd.pulawy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pzd.pulawy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie siecią dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej pn: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2519L na odc. od drogi powiatowej nr 2522L do drogi wojewódzkiej nr 743”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdf4e7e8-78f9-4221-9034-51d303e5e2e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052014/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej pn.: "Przebudowa drogi powiatowej nr 2519L na odc. od drogi powiatowej nr 2522L do drogi wojewódzkiej nr 743"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498496
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 7/PZD/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2519L na odc. od drogi powiatowej nr 2522L do drogi wojewódzkiej nr 743” o łącznej długości około 5 467,50 m w celu dokonania zgłoszenia przez Zamawiającego zamiaru wykonania robót budowlanych. Zadanie obejmuje teren Gminy Janowiec, inwestycja zlokalizowana jest w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowgo i w niewielkiej części występuje na obszarze siedliskowym Natura 2000 Przełom Wisły w Małopolsce. Powyższe opracowanie winno umożliwić Zamawiającemu przygotowanie i przeprowadzenie postępowania w trybie zamówienia publicznego, pozwalającego na wyłonienie Wykonawcy na wybudowanie zaprojektowanych rozwiązań.
Dokumentacja projektowa powinna zawierać rozwiązania techniczne dostosowane do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym zapewnienia dostępności dla osób niepełnosprawnych i powinna zawierć opis zastosowanych rozwiązań dostępności dla tych osób.
Dokumentacja projektowa powinna obejmować również zaprojektowanie kanału technologicznego, chyba że zachodzi okoliczność, o której mowa w art. 39 ust. 6ba ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (tj. Dz.U. z 2024 poz. 320) lub Wykonawca uzyskał w imieniu Zamawiającego od ministra właściwego do spraw informatyzacji decyzję zwalniającą zarządcę drogi z obowiązku budowy kanału technologicznego zgodnie z art. 39 ust. 6c ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (tj. Dz.U. z 2024 poz. 320).
UWAGA! Wszystkie zastosowane rozwiązania projektowe powinny być zgodne z :
1. § 4 ust. 2 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno – użytkowego (Dz.U. z 2021 r. poz. 2454);
2. Budowa lub przebudowa przejścia dla pieszych powinna spełniać przepisy rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie przepisów techniczno- budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz.U. z 2022 poz. 1518), rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczenia na drogach (Dz.U. z 2019 r. poz. 2311, ze zm.) oraz Wytycznymi projektowania infrastruktury dla pieszych. Część 3: Projektowanie przejść dla pieszych (WR-D-41-3 wersja 01) oraz Wytycznymi projektowania infrastruktury dla pieszych. Część 4: Projektowanie oświetlenia przejść dla pieszych (WR-D-41-4 wersja 02).
4.2. Opis i zakres inwestycji:
Zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia i obejmuje w szczególności:
• plany, rysunki lub inne dokumenty umożliwiające jednoznaczne określenie rodzaju i zakresu robót podstawowych oraz uwarunkowań i dokładnej lokalizacji ich wykonania;
• przedmiar robót;
• projekty, pozwolenia, uzgodnienia i opinie wymagane odrębnymi przepisami uzyskane przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego;
• kosztorys inwestorski, wzór kosztorysu ofertowego;
• specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
• projekt stałej organizacji ruchu;
• projekt czasowej organizacji ruchu w związku z wykonywaniem przebudowy drogi;
• materiały do zgłoszenia wykonywania robót;
Dokumentację projektową należy opracować w oparciu o wytyczne Zamawiającego do projektowania zawarte w opisie przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w OPZ stanowiącym załącznik di SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71340000-3 - Zintegrowane usługi inżynieryjne
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306270,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489000,00
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |